7

Produkto kodas: Keltų bilietai Iš Švedijos Kategorijos: , , Žymos: , , ,

[wpforms id=“2600″]

Aprašymas

Keltų bilietai iš Švedijos iki Suomijos

Keltų bilietai iš Švedijos iki Suomijos yra dar vienas puikus būdas keliauti pigiau. Nors laiko tai nepadės sutaupyti, bet pinigų tikrai sutaupysite ir kas be ko pakeliausite labai įspūdingais laivais, kurie skirti tikriems kruizų mylėtojams.

⚓ Iš Helsinkio į Stokholmą/ iš Stokholmo į Helsinkį keltų bilietus galima  įsigyti su Viking Line ir Tallink Silja keltais

🕘 Tallink keltai iš Helsinkio į Stokholmą  išvyksta 17:00 val, atvyksta į Stokholmą 09:30 val. / iš Stokholmo keltas išvyksta 16:45 val. atvyksta į Helsinkį 09:55 val.

🕘 Viking Line  keltai iš Helsinkio išvyksta 17:30 val, atvyksta į Stokholmą 10:00 val./ iš Stokholmo keltas išvyksta 16:30 val., atvyksta į Helsinkį 09:30 val.

Iš Turku  į Stokholmą/ iš Stokholmo į Turkų keltai  plaukia kelis kartus dienoje.

🕘 Tallink keltai iš Turkų  į Stokholmą  išvyksta 08:15val, atvyksta į Stokholmą 18:15val.  ir vakare 20:15 val.  atvyksta 06:10 val.

🕘 Iš Stokholmo į Turku  keltas išvyksta 07:10 val. atvyksta 19:15 val, antras reisas 19:30 val. – 07:00 val.

🕘 Viking Line keltai iš Turku išvyksta 08:45 val. ir 20:55 val, iš Stokholmo į Turku 07:45 val. ir 20:00 val.

👛 Keltų bilietų kainos šiais keltais yra labai mažos.

Abi keltų kompanijos Tallink ir  Viking line smarkiai  konkuruoja  dėl švedų ir suomių  keleivių, todėl keleivių perkėla šiais keltais labai pigi. Yra dienų kai kajutė keturiems tekainuoja 20 Eur.

⛵ Tallink keltai  turi ypatingai gerą pasiūlymą – Trikampį kruizą: Talinas Helsinkis Stokholmas Ryga. Aplankote visas sostines aplink Baltijos jūrą, o mokate  vos 30 Eur asmeniui. Praleidžiate nuostabius vakarus ir naktis laivuose pilnuose pramogų ir patogumų, o dienas skandinaviškais perlais vadinamuose miestuose, o mokate  vos 30 Eur asmeniui.

Keltų bilietai iš Švedijos iki Suomijos nėra  kasdienis, įprastas kelto bilietas kuris graibstyte graibstomas čia Lietuvoje, nes yra ir trumpesnių būdų pasiekti skandinaviškus uostus. Tačiau pastebėjome, kad dažni keliautojai keltais, kai jiems pasidaro nuobodu keliauti pačiais trumpiausiais, pigiausiais būdais pasirenka keltų bilietus iš Švedijos iki Suomijos, nes tai puikus būdas ir patekti kur reikia laiku ir gerai pailsėti prabangiuose laivuose už mažą kainą. Pakeisdami įprastą maršrutą jie susuikuria mini atostogas. 

O tiems kurie nekeliavo  niekada laivu, šie laivai būtų būtent tai ko reikia. Tai taptu tikru svajonės išsipildymų apie kruizą, laivą ir kelionės jūra romantika.

Keltų bilietai iš Švedijos Umea iki Suomijos Vasa

Jeigu jums reikia greitos perkėlos iš Švedijos iki Suomijos arba atgal labai tiks Vasa Umea keltas

Daugelis, kad sutrumpinti keliones ir taupyti mokamus pinigus už keltų bilietus keliasi Talinas Helsinkis Talinas ir antru keltu Vasa Umea Vasa.

Pirkdami keltų bilietus iš Suomijos iki Švedijos taupo laiką, išvengia bereikalingo važiavimo automobiliu ir greičiau patenka į šiaurės regionus tiek Švedijoje, tiek Suomijoje.

Keltas plaukia į keltų terminalą Holmsund  Suomijoje Vasa mieste. Vasa miestas vakarų Suomijoje prie Botnijos įlankos. Vasa labai svarbus uostas.

Keltas keliantis iš Suomijos į Švediją yra Suomijos valstybės nuosavybė. Ši keltų linija ne privati kompanija, kaip daugelis kitų. Keltu gabenama labai daug popieriaus, skirto įvairioms pakuotėm gaminti, kitokia medienos žaliava, miltai, tekstilė ir cukrus.

Keltas plaukiantis iš Vasa į Umea Wasaline express pradėjo plaukioti 1981 m, kaip keltas pavadinimu m/s Travemunde ir kėlė keleivius ir automobilius tarp Gedser -Travemunde.  Dar ir dabar laive likę 80 ųjų metų šarmo, nors kajutės visos ir renavuotos pagal naujus šių laikų keleivių poreikius.

Kelte yra kajutės, sėdimų vietų salonas,  patalpos skirtos keliauti su gyvūnais, valgykla, restoranas, vaikų žaidimų kambarys, konferencijų salė, parduotuvė.

Keltas iš Švedijos arba Suomijos plaukia du kartus paroje šaltuoju metų laiku ir vasarą didina reisų skaičių iki 4 kartų per parą.

Kelionės trukmė į vieną pusę gali būti 2 valandos, arba 5 valandos priklauso nuo to į kurį keltą dieninį ar vakarinį pirksite keltų bilietus iš Švedijos į Suomiją, arba iš Suomijos į Švediją.

Pigiausi keltų bilietai iš Suomijos į Švediją arba Švedijos į Suomiją nuo 36 Eur asmeniui, automobiliui nuo 55 Eur.

Telefonas pasiteiravimui apie keltų bilietus iš Švedijos: +370 -674-10662