10

Produkto kodas: Keltų bilietai į Suomiją Kategorijos: , , Žymos: ,

Keltų bilietai į Suomiją artimiausiam laikotarpiui tik po 10 Eur asmeniui. Keltų bilietai į Suomiją parduodami be apribojimų tiek keliaujantiems darbo, tiek turizmo tikslais. Saviizoliacija nereikalinga nei atvykus į Suomiją,  nei grįžus iš Suomijos. Speciali kaina asmeniui 10 Eur galioja išvykimams iki pat spalio pabaigos. Keltų bilietus į Suomiją už šią mažą kainą bus galima įsigyti iki rugsėjo mėnesio 29 dienos.

Keltai į Suomiją ir iš Suomijos jau plaukia įprastu grafiku.

Telefonas pasiteiravimui dėl keltų bilietų į Suomiją: +370 -674-10662

Aprašymas

Keltų bilietai į Suomiją su Eckeroline keltu - informacija, kuri gali būti naudinga

Keltų bilietai į Suomiją su Eckeroline keltu iš Talino į Helsinkį ir atgal iš Helsinkio į Taliną.

Keltų bilietai į Suomiją kaina asmeniui nuo 10 Eur, automobiliui nuo 19 Eur.

Geriausią kaina Eckeroline siūlo keliaujant ekipažui iki 5 keleivių su lengvuoju automobiliu. Tuomet  keltų bilietai į Suomiją kainuoja  nuo 39 Eur.

Žinoma kaina priklauso nuo likusių laisvų vietų kelte.

Ieškote keltų bilietų į Suomiją? Padėsime rasti keltus! Skaitykite  apie keltų bilietus į Suomiją: maršrutai, tvarkaraščiai, uostų adresai, keltų bilietai mažiausios kainos.

🕘 Eckeroline keltas  – koks tvarkaraštis?

  • Eckeroline keltas iš Helsinkio Suomijos išvyksta : 09:00 val atvyksta 11:15 val; 15:30 val -17:45 val; 22:00 val atvyksta 00:15 val.
  • Iš Talino į Suomiją  Eckeroline keltas išvyksta: 05:30 val atvyksta 08:00 val, 12:15 val atvyksta 14:30 val; 18:45-21:00 val.

Pastaba: tvarkaraštis koreguotas 2020 m gegužės mėnesį (iki tol kai kurie laikai buvo ankstesni/vėlesni 15 min)

⛵ Keltų bilietai į Suomiją kokios keltų bilietų kainos:

  • Keltų bilietai į Suomiją nuo 10 Eur asmeniui į vieną pusę.
  • Keltų bilietai į Suomiją nuo 29 Eur asmeniui su lengvuoju automobiliu (1,9 m aukštis, 5 m ilgis) į vieną pusę.
  • Keltų bilietai į Suomiją nuo 69 Eur asmeniui su  automobiliu kurio aukštis iki 2,05  m į vieną pusę.
  • Keltų bilietai į Suomiją nuo 39 Eur penkiems keleiviams su automobiliu į vieną pusę
  • Keltų bilietai į Suomiją nuo 12 Eur grupės nariui, autobuso perkėla nemokama į vieną pusę.
  • Keltų bilietai į Suomiją nuo 25 Eur  kajutė keturiems naktiniame reise į vieną pusę.
  • Nuo 250 Eur keltų bilietai sunkvežimiui ar panašių išmatavimų ir svorio transportui su vairuotoju.

Keltų bilietų į Suomiją kaina priklauso  nuo  likusių laisvų vietų kelte. Pigiausi keltų bilietai iš Talino dažniausiai būna į keltą, kuris išvyksta 05:30 valandą ryte,  o iš Helsinkio  į 22:00 val keltą.

⚓ Eckero Line koks keltų terminalo adresas:

Talinas A terminalas Sadama 25

Helsinkis – Hietasaarenkuja 8 T2.

Nuo sausio  mėnesio, kaip skelbiama uosto informaciniame pranešime  yra  pasikeitimų terminale dėl išvažiavimo ir įvažiavimo terminale.

Keltų keleiviai, keliaujantys lengvaisiais automobiliais, nukreipiami įvažiuoti į uosto teritoriją ir iš jos per Länsisatamankatu ir Tyynenemerenkatu gatvių sankryžą. Lengvųjų automobilių vairuotojai gali naudoti „Tyynenmerenkatu“, kurį taip pat naudoja sunkiasvorės transporto priemonės, arba rinktis ramesnę „Länsisatamankatu“, kuri  yra geriausia vieta privažiuoti prie uosto vartų atlikti keltų bilietų registraciją.

Dar 2019 m gruodį  buvo pakeista Rionkatu ir Tyynenmerenkatu sankryža į žiedo sankryžą. Uosto teritorijoje krantinės zonoje pastatyti nauji registracijos vartai ir susijusios sistemos, taip pat laukimo juostos.

⚐  Ką daryti, jeigu reikia pakeisti keltų bilietus į /iš Suomiją?

Individualių keleivių ir automobilių keltų bilietų atšaukimas be jokios baudos galimas likus daugiau nei 7 dienoms iki išvykimo. Jei kelto bilietas yra atšaukiamas likus nuo 6 iki 1 dienos iki išvykimo, taikoma bauda, kuri prilygsta 50 proc. kelto bilieto sumos. Jei kelto bilietas yra atšaukiamas likus mažiau nei 24 val., iki išvykimo pinigai nebegrįžta. Keičiant kelto bilietą, jei atsiranda kainų skirtumas, jį reikia primokėti,  keitimo mokesčio nėra.

Kol nesibaigusi ekstrimali padėtis susijusi su Covid 19 jokie keltų bilietų anuliavimo mokesčiai netaikomi anksčiau iki balandžio mėnesio užsakytiems kelto bilietams. Keltų bilietams kurie užsakyti po 15 gegužės taikomos standartinės keitimo ir atšaukimo sąlygos.

Atlikti laiko, datos keitimą kelto bilietuose  galima  ne anksčiau 08 valandos ryte ir  ne  vėliau 1830 valandos vakare. Todėl jei turite kelto bilietą į 05:30 valandos rytinį keltą ir sugalvosite jį vėlinti tik apie 3 valandą nakties  į išvykimą  12 valandos keltu  ar sekančios dienos keltu,  tai padaryti  nebus įmanoma. Tokia pati taisyklė galioja ir 2200 valandos keltui iš Helsinkio. Keisti keltų bilietuose išvykimo laiką, datą galima tik iki 1830 valandos.

⛵ Keltai į Suomiją EckeroLine kajutės ir erdvės poilsiu.

Eckeroline kelte yra: šeši restoranai, dvi parduotuves, konferencijų salė, Wi –fi  visur kelte. Naujos ir komfortiškos skirtingų kategorijų didelės jaukios kajutės su  WC, dušu. Kajutės ir dušo kambariai juose išskirtinai dideli lyginant su kitais keltais, todėl labai patogu  keliaujant su mažais vaikais.

🚖 Kokia automobilių kategorijų klasifikacija keltų bilietuose į Suomiją?

Lengvieji automobiliai: maksimalus ilgis – 5 m, maksimalus aukštis – 1,9 m (Maksimalus aukštis skaičiuojamas, įskaitant bagažą ant stogo).

Aukšti lengvieji automobiliai, maksimalus ilgis – 7 m, maksimalus aukštis – 2,4 m.

Aukšti lengvieji automobiliai, maksimalus ilgis – 7 m, maksimalus aukštis – aukštesnis nei 2,4m.

Automobiliai su priekaba :
I kategorija automobilio maksimalus ilgis – 5 m, aukštis – 1,9 m, priekabos – maksimalus ilgis – 5 m, aukštis – 1,9 m;
II kategorija automobilio maksimalus ilgis – 5 m, aukštis – 1,9 m, priekabos – maksimalus ilgis – 7 m, aukštis – 2,4 m.
III- Automobilio maksimalus ilgis – 5 m, aukštis – 1,9 m, priekabos – maksimalus ilgis – 7 m, aukštis – 2,4 m (gyvenamoji priekaba).
IV- Automobilio maksimalus ilgis – 7 m, aukštis – 2,4 m, priekabos – maksimalus ilgis – 5 m, aukštis – 1,9m.
V- Automobilio maksimalus ilgis – 7 m, aukštis – 2,4 m, priekabos – maksimalus ilgis – 7 m, aukštis – 2,4 m.
VI- Automobilio maksimalus ilgis – 7 m, aukštis – 2,4m, priekabos – maksimalus ilgis – 7 m, aukštis – 2,4 m (gyvenamoji priekaba)

Dviratis
Mopedas

Keltų bilietai į Suomiją sunkiasvoriam transportui (vilkikams, cisternoms, savivarčiams, platformoms) Eckeroline keltu užsakomi skaičiuojant transporto ilgį, svorį, vairuotojų skaičių ir BAF mokesčius. BAF mokestis keičiasi perskaičiuojant pagal praeito mėnesio kuro kainas bendroje pasaulio rinkoje.

Keltų bilietai Suomija

Keltų bilietai į Suomiją su Eckeroline keltu

Product SKU: Eckeroline keltų bilietai

Product Brand: Eckeroline

Product Currency: EUR

Product Price: 10

Product In-Stock: Available

Editor's Rating:
5