12

Produkto kodas: Kruizas su dviračiais Kategorijos: , Žymos: ,

Aprašymas

Keltas su dviračiu, kruizas vasarai su  dviračiais

Keltas su dviračiu, kruizai su dviračiais – pigi ir gera pramoga visiems. Dviračio perkėlos kaina 10 Eur.

Keltas su dviračiu – geriausias būdas aplankyti skandinaviškus miestus: Stokholmą, Helsinkį, Kopenhagą. Šie skandinaviški miestai puikiai pritaikyti judėti dviračiu.

Jei keltas su dviračiu, tai nereiškia, kad privalote iki pat kelto Taline ar Rygoje nuo pat Vilniaus ar kito Lietuvos miesto keliauti dviračiu.

Jūs galite juos atsivežti su automobiliu iki kelto, bet automobilį palikti aikštelėje prie pat kelto, terminale ir į keltą vestis tik dviračius nuimtus nuo laikiklio.

Galite ir nekelti dviračių keltu, nes Skandinavijoje lengva surasti nuomojamus dviračius, kuriuos lengva palikti bet kur mieste po pasivažinėjimo. Šviesoforai ir eismo juostos puikiai pritaikyti dviratininkams.

Daugelis turistų renkasi šį judėjimo būdą, nes dviratis – pati geriausia transporto priemonė pamatyti daug ir nepavargti, o kartu ir pakvėpuoti grynu oru.

Dviračiais po miestą ne tik vasarą keliauja tiek vietos gyventojai, tiek Skandinavijos miestų svečiai. Dviratis itin labai patogus transportas, kol nėra sniego ir ledo.

Į Stokholmą dviračio perkėla kainuoja 10  Eur.

Į Helsinkį galimą dviratį perkelti keltu nemokamai, keletą kartų per dieną. Kai kurie kiti populiaresni keltų išvykimo laikai dviračiui gali kainuoti 5-10 Eur.

🕘Keltas su dviračiu: Specialus Velo kruizas 11.06.2020

1 diena: 17:30 val. išvykstame iš Rygos keleivių uosto. Puikus poilsis laive – naudingi pirkiniai laivo parduotuvėse, gardūs patiekalai restoranuose, gaivieji gėrimai baruose ir nemokama pramoginė programa laive iki paryčių.

2 diena: Iš ryto kviečiame sočių pusryčių švediško stalo restorane. O pusryčiaujant arba jau pavalgius – stebėti nuostabios galybės ir įvairumo Stokholmo salų, kurias matysite pro bet kurį laivo langą, arba galite grožėtis ir kvėpuodami grynu oru denyje, dar vadinamu – Sun Deck. 10:30 val laivas atplaukia į Stokholmą.

Diena Stokholme. Stokholmas tai toks miestas, kuriame lengva pramogauti be gido ir pamatyti daug gražių dalykų pačiam, savarankiškai. Užsisakius gidą sužinosite daugiau dalykų apie miesto istoriją ir dabartį.

Gidas vadovaus visam Jūsų dviračių maršrutui. Dar puikesnis būdas šiltuoju metu susipažinti su miestu – lipti į apžvalginį laivelį, kuris keliauja tarp visų miesto salų (nepamirškime, kad Stokholmas tai miestas salose). 16:00 val. grįžtame į uostą ir 17:00 val. išvykstame iš Stokholmo.

Po nuotykių pilnos kelionės atsipalaiduokite saunos centre ir vakarieniaudami laivo restoranuose, šou centre, diskotekose, laimėkite vertingas dovanas laivo loterijoje.

3 diena: Iš ryto nuo 07:00 val  prasideda pusryčiai. Laivas atvyksta į uostą 11:00 val. Kruizas baigiasi. Pailsėję ir atsitraukę nuo kasdieninės rutinos grįžtate namo. Iki sekančio karto.

Kartą aplankytas Stokholmas po kiek laiko vilios Jus sugrįžti vėl ir vėl.

Papildomai galima užsakyti  iš anksto:

Pusryčiai asmeniui – 12 Eur, vakarienė 33 Eur. Populiariausias pasirinkimas: pilnas maitinimas į abi puses – asmeniui 83 Eur, arba pusryčiai atvykus į Stokholmą, bei vakarienė po dienos Stokholme 42 Eur. Vaikams taikomos nuolaidos;

Privačiam renginiui galite užsisakyti konferencijų salę, arba privačią sauną. Dauguma muziejų Stokholme vaikams iki 18  metų nemokami.

Kitą kartą kai išsiruošite į kruizą, prisiminkite, jog Stokholme matėte ir medinius dviračius, kuriais organizuojamos ekskursijos. Išbandykite tai sekančiame kruize.

⚐ Kruizo pavyzdys Talinas – Helsinkis Talinas:

Keliaujant keltu dienai į Helsinkį galima pasirinkti patogų variantą. Įvertinkite keliese keliaujate, kiek turite energijos ir kaip seksis mažiesiems kelionės dalyviams.

I – keltas išvyksta 07:30 val ryte ir atvyksta į Helsinkį 09:30 val

II- keltas išvyksta iš Talino vakare (22:30 ir 01:45 val ) liekate miegoti kelte. Išlipate ryte. (06:00 val arba 06:45 val).

Grįžti galima po dienos vakariniu keltu 21:30 val. arba įlipti į keltą 18:30 val. ir išlipti ryte Taline gerai išsimiegojus.

Helsinkis – miestas puikia pritaikytas šeimoms. Čia daug pramogų vaikams ir paaugliams. Atradimų ir atrakcionų parkai, modernūs vandens parkai ir jūros pasaulio muziejus, Fazer šokolado kavinė – parduotuvė, Suomenlina sala – tvirtovė. Apžvalgos ratas, pakeliantis virš Helsinkio ir leidžiantis mėgautis jūrinio miesto kraštovaizdžiu. Fly Helsinki -nauja pramoga, kurioje galima nepakylant nuo žemės apskristi visą miestą.

Originalūs pastatai ir paminklai, kokių nepamatysite niekur kitur pasaulyje, ir kurie išreiškia šiuolaikinio žmogaus galimybes pasitelkus technologija sukurti nepaprastus dalykus.  O taip Helsinkis technologijų miestas, garsioji suomių Nokia ir kiti pasiekimai neleidžia tuo abejoti, tačiau liksite nustebinti kiek mažai žmonių gatvėse, kavinėse naudoja savo išmaniuosius. Technologijų mieste – žmonės bendrauja vienas su kitu gyvai.

Keliaujant dviračiu ir jums tai pavyks, pažinti, pamatyti, bendrauti atitraukus akis nuo telefono ir pakėlus jas į dangų.

Telefonas pasiteiravimui apie keltą su dviračiais: +370 -674-10662

Jums taip pat gali patikti…