38

Produkto kodas: Keltas Klaipėda Švedija Kategorijos: , , , Žymos: , ,

Keltas Klaipėda Švedija  plaukia  be apribojimų iš Klaipėdos ir Švedijos pusės. Nebereikia pateikti jokių  dokumentų  norint išvykti iš Lietuvos ar atvykti, išskyrus neigiama Covid testą, jeigu neturite ES Covid kelionių paso.

Atgal į Klaipėda iš Švedijos keltu gali keltis Lietuvos piliečiai ar tranzitų per Lietuvą vykstantys asmenys, bei kitų šalių piliečiai jeigu jų kelionės tikslas Lietuva. Savi izoliacija  atvykus į Lietuvą reikalinga, jeigu  neturite ES  Covid paso.

Kelionės keltu Klaipėda Švedija ir Švedija Klaipėda metu reikalinga dėvėti kaukes ir laikytis atstumo registruojantis, bendrose laivo erdvėse, paliekant keltą atvykus į uostą.  Privaloma užpildyti anketą ir užregistruoti savo asmeninę ir kelionės informaciją internetinėje anketoje. Tai atlikti būtina prieš registraciją į keltą, o registracijos į keltą metu būtina darbuotojui pateikti anketos registraciją patvirtinantį QR kodą ir Covid testo atsakymą. Svarbu: pildydami anketą laukelyje „Kajutės numeris“ įrašykite raides “TTLINE”.

Pildyti reikės: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form/ferry-passenger

Telefonas pasiteiravimui dėl keltų bilietai Klaipėda Švedija: +370 -674-10662

Aprašymas

Keltas Klaipėda Švedija nuo gegužės 28-osios, 2020 m. penkis kartus per savaitę

🕘 Keltas Klaipėda Švedija (Klaipėda Trelleborgas)  išvyksta:

Sekmadieniais keltas Klaipėda Švedija išvyksta iš Klaipėdos 23:55val  atvyksta į Trelleborgą 16:00 val.

Antradieniais keltas Klaipėda Švedija išvyksta iš Klaipėdos 20:00 val  atvyksta į Trelleborgą trečiadienį  12:00 val.

Ketvirtadieniais keltas Klaipėda Švedija  išvyksta 19:00 val  atvyksta į Trelleborgą penktadienį 11:00 val.

Šeštadieniais keltas Klaipėda Švedija išvyksta 11:00 val atvyksta į Trelleborgą sekmadienį 03:00 val.

Antras reisas iš šeštadienio į sekmadienį naktį, kai  keltas Klaipėda Švedija išvyksta 00:30 val atvyksta į Trelleborgą 16:00 val.

🕘 Keltas Švedija Klaipėda (Trelleborgas Klaipėda)  išvyksta:

Pirmadieniais keltas išvyksta 22:00 val  atvyksta į Klaipėda 16:00 val antradienį.

Trečiadieniais keltas išvyksta 21:00 val  atvyksta į Klaipėda ketvirtadienį  15:00 val.

Penktadieniais keltas išvyksta 15:00 val  atvyksta į Klaipėda šeštadienį 09:00 val.

Šeštadieniais  keltas išvyksta 05:30 val atvyksta į Klaipėda 23:00 val.

Sekmadieniais keltas išvyksta 04:30 val atvyksta į Klaipėda 22:30 val.

Būtent kelionėms iš Klaipėdos TT line keltų kompanija įsigijo krovininį – keleivinį laivą ir jį iš pagrindų renovavo Gdansko laivų remonto gamykloje. Laivas pervadintas „Marco Polo“ vardu. Keleivių  patogumui įrengta 52 naujos kajutės bei poilsio erdvės su panoraminiu vaizdu į jūrą. Taip pat iš pagrindų atnaujintos esamos laivo kajutės bei viešosios erdvės. Tam, kad užtikrinti laivo manevringumą, buvo sumontuoti du laivapriekio sraigtai. O ekologijai garantuoti sumontuota ir išmetamų dujų valymo sistema, kuri neleidžia į orą patekti kietosioms dalelėms bei sieros junginiams.

👛 Kokia keltų kaina iš Klaipėdos į Švediją?

Keltų bilietų kaina iš Klaipėdos į Švediją priklauso nuo likusių laisvų vietų kelte ir automobilio kategorijos.

Mažiausia kelto bilieto kaina asmeniui – nuo 38 Eur.

Kai keliaujate su lengvuoju automobiliu, kaina už kelto bilietą su kajute be pašalinių – nuo 89 Eur.

Keliaujant keturiems asmenims į abi puses su automobiliu galioja specialus pasiūlymas ir keltų bilietų kaina gali būti tik 295 Eur.

Geriausia įmanoma šiuo metu Flexi keltų bilietų tarifai, kuriuos galima lengvai atšaukti paraiki išvykimo ir susigrąžinti mokėjimą. Tai  pats geriausias pasirinkimas šiais metais, kai  situacija tokia neprognozuojama nuolatos.

⚓Koks adresas Klaipėdoje ir Trelleborge iš kur išvyksta keltas?

„Marco Polo“  keltas Klaipėda Švedija savo kelionę pradeda iš naujojo TT – Line Terminalo Klaipėdos Konteinerių Terminalas, Minijos g. 180, LT-93269 Klaipėda. Norint lengviau rasti keltų terminalą reikia laikytis dešinės kirtus geležinkelio pervažą.

Specialiai šiam maršrutui Klaipėda Švedija pritaikytos krantinės ir terminalo statybos darbai juda į pabaigą, tad visi papildomi pajėgumai bus pasiūlyti jau nuo š.m. sausio pabaigos.

Švedijoje  Treleborgas: Hamngatan 9; 23122 Treleborgas. Automoblių ir keleivių registracija vykdoma atskirai. Automobilių registracija vyksta savitarnos automate įvedus bilieto numerį ir pasitikrinus duomenis.

⚐ Keltas Klaipėda Švedija ką daryti kai reikia keisti kelto bilietą?

Jei perkate Smart keltų bilietų tarifą, atšaukti kelto bilieto negalima, galima tik keisti para iki  išvykimo datą už papildomą 40 Eur mokestį.

Jei renkatės Flex keltų bilietų tarifą, atšaukiant grąžinami pinigai, išskyrus Flex kupono mokestį, kuris sudaro 30 arba 40 Eur, priklausomai nuo išvykimo datos. Taip pat su Flex kuponu netaikomas datos keitimo mokestis. Keisti, atšaukti keltų bilietus galima tik para iki išvykimo. Flex kuponą, kuris kainuoja papildomai 30 ar 40 Eur (priklausomai nuo išvykimo dienos) nereiktų vadinti brangesniu keltų bilietų tarifu, kaip daugelis klaidingai daro.  Tai vertėtų įvardinti atsargių žmonių pasirinkimu, galvojimu apie save ir apsisaugojimu nuo netikėtų kelionėje galinčių užklupti nesklandumų, jei reikėtų keisti išvykimo datą, gražinti bilietą. Kadangi Flex tarifas tėra daugiausiai 40 Eur brangesnis už Smart, apsimoka rinktis Flex, nes ne tik gaunate laisvę keisti, atšaukti bilietus, bet dar ir kavos, be kurios retas kuris pradedame rytą.

⛵ Klaipėda Švedija (Klaipėda Trelleborgas) keltuose yra:

Klaipėda Trelleborgas kelte yra:

  • restoranas,
  • kelto parduotuvė,
  • sauna (nemokama visos kelionės metu),
  • kelto vaikų žaidimo kambarys su žaidimų programa, kurioje vaikus užima piratai.

Skirtingai nei kitose keltų linijose Klaipėda Švedija (Klaipėda Trelleborgas) keltuose galima nusipirkti iš karto interneto duomenų paketą. WiFi iki 100 MB. Jei to pasirodytų per mažai, galima pildyti už simbolinį mokestį iki 500 MB.

Kajutės kelte Klaipėda Trelleborgas yra:

Dvivietės, trivietės ir keturvietės su vaizdu į jūrą;
Dvivietės, trivietės ir keturvietės vidinės;
Sėdimos vietos;
Kajutės neįgaliems;
Kajutės skirtos keliauti su gyvūnais;

Visose kajutėse yra WC, dušas, TV, šaldytuvas, plaukų džiovintuvas, patalynė, rankšluosčiai, papildomi pledai.

Kelionės keltu metu vaikams vyksta speciali žaidimų programa su piratais.

🚖 Automobiliai kelte Klaipėda Švedija:

Lengvieji automobiliai
Mikroautobusai
Maži komerciniai automobiliai
Priekaba, skirta daiktų pervežimui
Gyvenamoji priekaba gali būti iki 4,35 m aukščio ir 8 m ilgio
Motociklai, dviračiai.

Krovininis transportas: sunkvežimiai, vilkikai, platformos, priekabos ir kitas krovininis transportas. 

Svarbi taisyklė, galiojanti keleiviams su priekaba. Per keleivių skyrių gali keliauti išskirtinai keleiviai ir gabenti daiktus/krovinius tik savo asmeninėms reikmėms.

Už auto ilgį – papildomus metrus sistema automatiškai skaičiuoja priemoką. Todėl užsakant reikia tiksliai nurodyti kokio ilgio mašina ir priekaba.

Toks krovinys, kaip pakrautas automobilis, valtis  yra laikomas kroviniu, todėl tokie užsakymai turėtų keliauti per krovinių skyrių.

Jei lengvasis automobilis/mikroautobusas su priekaba, arba autovežis – pakrauti (auto, jachta ar kt. stambūs kroviniai) yra taikomas papildomas mokestis 75 €.

Jei lengvasis automobilis/mikroautobusas su dviem priekaboms arba autovežis su priekaba – pakrauti (auto, jachta ar kt. stambūs kroviniai) yra taikomas papildomas mokestis 120 €.

Auto atitikimus vertina registracijos ir pakrovimo metu uosto darbuotojai.

Jei keliaujate be automobilio, rekomenduojame iškart su keltų bilietais užsakyti ir bilietus į traukinius, vykstančius į Švedijos ir Danijos miestus. Perkant traukinio bilietus kartu su keltų bilietais galima sutaupyti.

Keltas Klaipėda Švediją| Keltai Klaipėda Trelleborgas| ⛵

Keltas Klaipėda Švedija| Keltai Klaipėda Trelleborgas: maršrutai, tvarkaraščiai, keltų bilietai mažiausios kainos| Ieškote keltų bilietų Klaipėda Švedija? ⛵

Product SKU: Keltas Kaipėda Švedija

Product Brand: TT line

Product Currency: Eur

Product Price: 38

Price Valid Until: 30/01/2021

Product In-Stock: InStock

Editor's Rating:
5