33

Produkto kodas: Keltų bilietai į Daniją iš Švedijos, Vokietijos Kategorijos: , Žymos: , ,

Keltas į Švediją yra ne tik iš artimiausių uostų: Klaipėdos, Ventspilio, Rygos, Gdynios ar Paldiski. Keltas į Švediją kelia ir iš Vokietijos, pvz  Rostokas Trelleborgas, Kiel Gioteburgas, arba iš Suomijos Helsinkis Stokholmas, Vasa Umea, Turku Stokholmas.

Keltas į Švediją iš tolimesnių uostų nėra tokie populiarūs tarp keliaujančių lietuvių, tačiau pandemijos metu buvo periodų, kai kitokio kelto į Švediją ir iš jos labai reikėjo. Daugelis apie kitokius maršrutus sužinojo pirmą kartą ir pirmą kartą juos išbandė. Visada žinoti daugiau – yra geriau.

Telefonas pasiteiravimui dėl kelto į Švediją kainos: +370 -674-10662

Aprašymas

Keltas į Švediją kaina mažesnė, jeigu keliatės keltu iš Danijos ar Vokietijos

🚢 Keltas į  Švediją  populiariausi maršrutai:

Scandlines keltais:

 • Puttgarden Rodby
 • Rostock Gedser
 • Helsingor Helsinborg

Stenaline  keltais:

 • Kiel- Geterborgas

Geteborgas Švedijoje yra antrasis pagal dydi šalies miestas, ir didžiausias uostas aplink Baltijos jūrą. 

Geteborge tikrai rasite ką aplankyti ir kuo pasigrožėti iki kelto išvykimo.  Verta paminėti Lisebergo pramogų parką, kur yra maždaug 40 skirtingų atrakcionų ir kur galėsite praleisti ne viena savo gyvenime azartiškausių valandų. Geteborgo vietos gyventojai ir turistai turi galimybe pasivaikščioti gražiu 338 akrų Slottsskogenu, lapuočių parku ir mini zoologijos sodu miesto centre.

O kur dar „Älvsborg“ – uosto įplaukoje esanti geriausiai išsaugota tvirtovė Švedijoje, ar Haga –  vienas iš seniausių rajonų Geteborge,  17 amžiaus vidurio

 • Rostock Trelleborg

Trelleborg miestas Švedijos pietuose, prie Baltijos jūros, apie 30 km į pietus nuo Malmö. Tai piečiausias Švedijos miestas. Treleborgo uostas − vienas stambiausių Švedijoje. Jei keliausite iš Vokietijos Rostoko iki Trelleborgo tai galite lengvai užsukti ir namo į Lietuvą. Keltas Trelleborgas Klaipėda plaukia penkis kartus per savaitę.

 • Fredrikshavn-Gothenburg
 • Sassnitz-Trelleborg
 • Varberg -Grena
 • Fredrikshavn -Oslo

👛 Keltų bilietų kainos į Švediją iš Danijos:

 • nuo 39  Eur keleiviams su lengvuoju automobiliu

⚐ Keltų bilietų keitimas

 • Economy tipo  keltų bilietai  nekeičiami ir neatšaukiami, nors jų kaina ir labai maža. Užsakomi šie keltų bilietai likus nemažiau nei 14 dienų iki išvykimo. Šių Keltų bilietų skaičius ribotas.
 • Flexi tipo keltų bilietai lengvai keičiami ir atšaukiami. Juos galima įsigyti ir valanda iki išvykimo, bet jie kainuoja brangiau. Pavyzdžiui, galite net sumokėti nebe 39 Eur, o 133  Eur už automobilį su keleiviais.

Keltas į Švediją, kurį pasirenka dažniausiai keliaujantys keltais

🚢 Keltas į  Švediją visada patogiausias tas, kuris arčiausiai nuo gyvenamos vietos jeigu kainų skirtumas mažas, lyginant su tolimesniais uostais. 

Kaip pavyzdys : gyvenantys Biržuose niekada nenori važiuoti iki Klaipėdos, ir visada pirmumą teikia keltui į Švediją iš Rygos. O tie kas gyvena Klaipėdoje niekada  nenori važiuoti iki Rygos nors ir pigiau šiek tiek būtų. Jie renkasi keltą į Švediją  maršrutu Klaipėda Trelleborgas, Ventspilis Nynashamnas.

Jeigu kauniečiams atrodo sunku važiuoti iki Lenkijos ir keltis keltu į Švediją iš Gdynios, tai marijampoliečiui tai vieni niekai pasiekti Lenkijos uostą.

Taigi keltai į Švediją, kuriuos išvardinom aukščiau iš Vokietijos ir Danijos yra patogūs gyvenantiems ir dirbantiems Skandinavijoje. 

Šiais keltais lengva judėti iš vienos šalies į kitą, ir kol nebuvo populiarus Oresund tilto bilietų paketas kartu su keltų bilietais, tol daugelis gyvenančių ir dirbančių Danijoje keldavosi keltais iki Švedijos ir tuomet jau iš Švedijos iki Klaipėdos.

Keltas Švedija Vokietija dažniausiai reikalingas, kai ketinama dar įsigyti įvairių pirkinių keliaujant link Lietuvos. 

Dar keltas Švedija Vokietija, Švedija Danija, populiarus prieš Kalėdas, kai visi kiti keltai perpildyti ir tuomet pigiai persikelti galima jau tik iki Danijos, Vokietijos ir toliau  grįžti sausumos keliais. 

Sausumos kelias nėra jau toks lengvas, nors žinoma daugelis sutaupo, nes kuras kainuoja mažiau, negu keltų bilietai prieš Kalėdas, bet sausuma važiuoti iki Lietuvos tikrai  labai varginantis variantas.

Keltas į Švediją kaina tiek populiariausiose maršrutuose:

 • keltai iš Latvijos
 • keltai iš Klaipėdos.

Tiek ir trumpuose tarp Švedijos Danijos, Vokietijos Danijos kaina bilietų svyruoja priklausomai nuo išpirktų vietų skaičiaus. 

Keltai į Švediją kaina bus didelė jeigu pirksite prieš išvykimą, ypač jeigu tai Velykos, Kalėdos, Nauji metai, gegužės 1 ar birželio mėnesio galas, liepos mėnesis, rugpjūčio pradžia. Šiais periodais keltai į Švediją kaina būna labai didelė, kartais sakytume net per didelė.  Tačiau keltai į Švediją populiarūs ir kainas formuoja paklausa.  O kai kuriomis datomis paklausa didesnė negu pasiūla, nes keltai gali kelti tik  tam tikrą skaičių transporto ir keleivių. O  norinčių persikelti skaičius labai didelis ir kad ir kiek būtų uostų, keltų maršrutų vietų į keltus visada trūksta.

Keltas į Švediją kaina sezono ir nesezono metu

Jeigu lyginti kainas sezono ir nesezono metu, tai matysime  koks didelis skirtumas yra tarp skaičių:

 • Keltas į Švediją kaina  iš Klaipėdos vasario mėnesį asmeniui su automobiliu 95 Eur , liepos mėnesį 125 Eur
 • Keltas į Švediją kaina iš Ventspilio spalio mėnesį 49 Eur,  birželio mėnesį 109 Eur
 • Keltas į Švediją kaina iš Rygos vasario, kovo menesį automobiliui 50 Eur , liepos mėnesį 385 Eur

Aukščiausias skaičius neturi ribos, jei vietas išpirks vasario mėnesų pvz liepos 6 dienai, tai lengvojo automobilio kaina gali net peršokti 385 Eur.

Šiuo metu keltų bilietų kainos yra  didesnės, negu buvo iki pandemijos. Sumažintas perkeliamų keleivių skaičius, ribojamas apgyvendinimas kajutėse, keltų bendroves verčia didinti  perkėlos kainas. Tikėkimės tai laikina, kaip ir visos negandos atsiradusios per pandemiją.