25

Produkto kodas: Keltas Helsinkis Talinas, Megastar Kategorijos: , , Žymos: ,

Keltas Helsinkis Talinas Megastar kol kas naujausias ir patogiausias laivas keliantis Talinas Helsinkis Talinas maršrutu.

Šis Helsinkis  Talinas keltas kėlė keleivius be apribojimų  viso karantino metu iš Helsinkio ir  šiuo metu nėra  jokių pasikeitimų grafike.

Viskas ką reikia atsiminti, kad  kaip ir visur  kelte  reikia  laikytis saugaus atstumo, dėvėti kauke kad apsaugoti save ir kitus. Patekimas į kelto parduotuves, maitinimo vietas ribojimas, kad užtikrinti saugų  keleivių atstumą vieno nuo kito.

Keltas Helsinkis Talinas  Helsinkis kelia be apribojimų ir dabar visus keleivius su ES kelionių pasais arba, kurie turi neigiamus  Covid testo atsakymus. Keliaujant į Suomiją be saviizoliacijos galima tranzitu, su ES Covid sertifikatu, kitais atvejais turite pasitikrinti reikalavimus Reopen Europe puslapyje

Covid testą galima atlikti ir terminale tiek Taline, tiek Helsinkyje, tačiau tai labiau aktualu estams ir suomiams. Lietuviai turi turėti testus jau keliaudami per Latviją, Švediją, Norvegiją.

Telefonas pasiteiravimui dėl kelto Talinas Helsinkis: +370 -674-10662

Aprašymas

Keltas Helsinkis Talinas, Talinas Helsinkis - keltas Megastar

Keltas Helsinkis Talinas ir atgal  iš Talino į Helsinkį Megastar.

Ieškote kelto Helsinkis Talinas Helsinkis  ir keltų bilietų bei informacijos apie keltus Helsinkis Talinas?  Padėsime! Skaitykite toliau ir sužinokite apie patį naujausią, greičiausią, moderniausią keltą Megastar iš Helsinkio į Taliną.

Keltų bilietai Tallink su keltu Megastar kaina asmeniui nuo 25  Eur, automobiliui nuo 25  Eur.

Geriausią keltų bilietų kainą Tallink siūlo keliaujant pirmyn atgal su tuo pačiu keltu.

Žinoma kaina priklauso nuo likusių laisvų vietų kelte.

🚢 PATS NAUJAUSIAS KELTAS BALTIJOS JŪROJE HELSINKIS TALINAS HELSINKIS- KELTAS MEGASTAR. 

Keltas Megastar plaukia Helsinkis Talinas Helsinkis maršrutu.  Naujojo kelto titulą keltas Megastar praras tik 2021 metų pabaigoje (jeigu nesutrukdys pandemija), kai kitas Tallink kompanijos MyStar laivas išvyks į pirmąją savo kelionę jūra.

Kolkas geresnio, modernesnio kelto už Megastar keltą Baltijos jūroje nėra.

Keltas Megastar pastatytas taip, kad plaukdamas neterštų jūros vandens.  Jis varomas suskystintomis dujom NGL ir tarša į vandenį ir orą sumažinta iki  minimumo. Keltas baigtas statyti 2015 m vasario mėnesį.

Keltas  Helsinkis Talinas Megastar ne tik saugus aplinkai, bet ir tylus. Jo beveik negirdėti, kai juda per vandenį, nei išorėje, nei  esant viduje kelte. Tiems, kas bijo bangavimo, siūbavimo, jūros ligos, šis keltas tiks ir patiks. Jame nesijaučia jokio siūbavimo kaip kituose keltuose, nors jie ir plaukia trumpą atstumą per jūrą, palyginus su kitais maršrutais tokiais kaip į Švediją, Vokietiją.

⛵Keltas Helsinkis Talinas keltas Megastar -ar patogu keliauti keltu?

Jei planuojate keliauti keltu Megastar  Helsinkis Talinas arba Talinas Helsinkis maršrutu turite žinoti, kad kelte galima  pirkti paprastus denio bilietus arba  įsigyti sėdimas vietas komforto zonoje,  bei keliauti biznio klase arba įsigyti kajutę.

Į biznio klases keltų bilietų kainą įskaičiuotas maitinimas, gėrimai ir dienos spauda.

Kelte  Megastar  viskas pritaikyta šiuolaikiniam keleiviui, atsižvelgiant į norus sveikai maitintis,  naudotis kompiuteriais ir išmaniuoju telefonu be pertraukų, netgi  sukurta žalia oazė, kad mėgautis ramybe jūroje ir  grynu oru. 

⚓Koks Helsinkis Talinas Tallink keltų terminalo adresas:

Keltų terminalo adresas Helsinkis –  Tyynenmerenkatu 14;

Keltų terminalas Talinas  D terminalas Lootsi 13, dėl vykdomos rekonstrukcijos uoste reiktų kol kas naudoti navigacijoje adresą Uus Sadama 19/3. Atvyksite prie A terminalo, bet pro jį bus privažiavimas prie D terminalo, kur vykdoma registracija su automobiliais.

Jeigu keliaujate be automobilio, nepamirškite naudotis savitarnos registracija, kad  nereiktų mokėti papildomai 5 Eur už kelto bilieto registraciją  uoste.

⚐ Keltas Helsinkis Talinas kaip keisti keltų bilietus:

Keisti datą Helsinkis Talinas keltų bilietuose galima valanda iki išvykimo. Keitimo mokestis 5  Eur,  bet esant kainų skirtumui tarp dienų ar galimų paslaugų teks primokėti kelto bilieto kainos skirtumą. Jei norėsite atsisakyti tam tikrų paslaugų, likus mažiau nei 7 dienos dienų iki išvykimo, taip pat teks mokėti keitimo mokestį. Labai skaudžiai atsilieps Jūsų piniginei, jei reiks mažinti paslaugų kiekį likus keletai dienų iki išplaukimo: pvz suges priekaba ir reiks keisti bilietą tik kelionei keltu su lengva mašina, arba sugalvosite, jog nebereikalinga stogo bagažinė, ir norėsite pamažinti automobilio aukštį, arba įsigijote bilietą 5 keleiviams o keliauja tik 3.

Tokiems keitimams, kai iki kelionės lieka mažiau nei septynetas parų, taikoma 100 procentų bauda. Tai reiškia, kad pinigai Jums nebegrįžta. Galite keisti bilietą į vėlesnę datą ir naudoti jį tokį koks yra nupirktas, o esamai datai įsigyti naują bilietą, arba greitai susirasti pakaitalą transportui kuriam kažkas nutiko ir naujų bendrakeleivių.

🚖 Keltas Helsinkis Talinas: kaip klasifikuojami automobiliai kelte?

Megastar keltas turi kelis automobilių įvažiavimui ir išvažiavimui skirtus vartus, todėl pakrovimas iškrovimas vyksta vienu metu per kelis aukštus ir viskas uoste vyksta labai greitai.

Lengvieji automobiliai: maksimalus ilgis – 5 m, maksimalus aukštis – 1,9 m

Aukšti automobiliai:
maksimalus ilgis – 7 m, maksimalus aukštis – 2,4 m.
maksimalus ilgis – 7 m, maksimalus aukštis – 4,4 m

Automobilis su priekaba:
1  kategorija maksimalus sąstato ilgis – 12 m, aukštis – 1,9 m;
2 kategorija maksimalus sąstato ilgis –12 m, aukštis – 2,4  m
3 – Sąstato maksimalus ilgis – 12 m, aukštis – 4,4  m. Galima  išpirkti papildomus  ilgio  metrus (max 2 metrus) po 35 Eur/ m.

Grupės autobusas
vežantis virš 21 keleivio;
autobusas vežantis iki 21 keleivio;
autobusas vežantis  iki 9 keleivių

Dviratis
Motociklas

Žiūrėti nuotraukas iš kelto Helsinkis Talinas Megastar