12

Produkto kodas: Tallink, keltas Silja Europa Kategorijos: , , Žymos: ,

Aprašymas

Tallink keltas Talinas Helsinkis, Keltas Silja Europa

Tallink keltas Talinas Helsinkis vienas greičiausių būdų persikelti į Suomiją, išskyrus su keltu Silja Europa. Keltas Silja Europa plaukia 3,5 valandos, o ne dvi valandas kaip kiti Tallink keltai Talinas Helsinkis maršrute.

Ieškote informacijos apie Tallink keltą Talinas Helsinkis Silją Europą tvarkaraštį, uostą, kelto vidų ir keltų bilietų kainas bei taisykles? Skaitykite ir rasite visą reikalingą informaciją.

Tallink, turi ne vieną ir ne du didelius, modernius ir prabangius keltus. Tačiau keltas Silja Europa ypatingai pripildytas pramogų keltas. Kelionės keltais su Tallink keltais Talinas Helsinkis tikras malonumas. Tallink keltas Silja Europa toks patogus ir erdvus, kad  netgi buvo naudojamas vietoje viešbučio Glazge, Škotijoje, COP26 klimato konferencijoje 2021 m lapkričio mėnesį.

Tallink keltas Talinas Helsinkis Silja Europa vienas iš Tallink keltų, kuriuo bus patogu, įdomu keliauti. 

Tallink keltas Talinas Helsinkis Silja Europa ne šiaip keltas į Helsinkį, tai tikras kruizinis laivas. Tallink keltas Talinas Helsinkis Silja Europa rekonstruotas iš pagrindų skirtas keliauti jūra su malonumu. 

🕘 Kada išvyksta Tallink keltas Talinas Helsinkis/ Helsinkis Talinas Silja Europa?

Tallink keltas Silja Europa  Iš Helsinkio išvyksta: 18:30 val atvyksta į Taliną 22:00 val. Galima likti miegoti ir pramogauti kelte už papildomą mokestį ir išlipti tik  0800 val  ryte Taline.

Tallink keltas Silja Europa iš Talino išvyksta: 12:30 val atvyskta 16:00 val.

👛 Kokios Tallink kelto Talinas Helsinkis keltų bilietų kainos keltu Silja Europa?

Keltų bilietai su keltu Silja Europa nuo 12 Eur asmeniui.

Keltų bilietai su keltu Silja Europa nuo 15 Eur lengvajam automobiliu (1,9 m aukštis, 5 m ilgis).

Keltų bilietai su keltu Silja Europa nuo 20 Eur  automobiliu kurio aukštis iki 2,4  m.

Keltų bilietai su keltu Silja Europa nuo 45 Eur automobiliu kurio aukštis iki 2,7  m.

Tallink keltų bilietai nuo 8 Eur grupės nariui, autobuso perkėla 132 Eur. Grupės, tai vienu metu keliaujantis ne mažesnis negu dešimt asmenų kolektyvas.

Keltų bilietai nuo 20 Eur  kajutė keturiems naktiniame reise, kai keltas Silja Europa plaukia iš Helsinkio 18:30 val ir jame galima likt miegoti iki ryto stovinčiame laive Taline. Laivas uoste keleivius po nakties išleidžia 08:00 val ryto. Stovinčiame laive iki  ryto veikia pramogos: šou koncertų erdvė, naktinis klubas,  restoranai ir kavinės.

Būtent keliaujančios grupės dažniausiai renkasi šį keltą, norėdamos kartu ne tik keliauti, bet ir pramogauti. Konferencijos, vakarėliai, šeimos šventės, gimtadieniai ir tiesiog smagi didelio kolektyvo perkėla tai kelto Silja Europa priešcovidinė kasdienybė.

Tallink keltų bilietų Talinas Helsinkis, Helsinkis Talinas kaina priklauso  nuo  likusių laisvų vietų kelte.

⚓ Koks Tallink kelto Talinas Helsinkis Talinas terminalo adresas?

Helsinkis Tallink keltų terminalo adresas– Tyynenmerenkatu 14, Automobilių registracija į keltą vyksta bendrai kartu su T2 terminalu.

Talinas  D terminalas Uus Sadama 19/3.

Šiuo metu Taline D terminale galima atlikti Covid greitąjį testą.

⚐ Tallink keltų bilietų Talinas Helsinkis keitimas- ką reikia žinoti?

Keisti datą galima valanda iki išvykimo, sumokėjus 5 Eur mokestį, bet esant kainų skirtumui tarp dienų ar galimų paslaugų teks primokėti kelto bilieto kainos skirtumą.

Jei norėsite atsisakyti tam tikrų paslaugų, likus mažiau nei 7 dienos iki išvykimo, taip pat teks mokėti keitimo mokestį.

Labai skaudžiai atsilieps Jūsų piniginei, jei reiks mažinti paslaugų kiekį likus 7  dienų iki išvykimo: pvz suges priekaba ir reiks keisti bilietą tik kelionei keltu su lengva mašina, arba sugalvosite, jog nebereikalinga stogo bagažinė, ir norėsite pamažinti automobilio aukštį, arba įsigijote bilietą 5 keleiviams o keliauja tik 3.

Tokiems keitimams, kai iki kelionės lieka mažiau nei septynetas  parų iki išvykimo , taikoma 100 procentų bauda. Tai reiškia, kad pinigai Jums nesugrįžta.

Galite keisti bilietą į vėlesnę datą ir naudoti jį tokį koks yra nupirktas, o esamai datai įsigyti naują bilietą, arba greitai susirasti pakaitalą transportui kuriam kažkas nutiko ir naujų bendrakeleivių.

Galima pirkti keltų bilietų draudimą (asmeniui 5 Eur) ir taip turėti galimybę bilietus keisti ir atšaukti be papildomo mokesčio iki kelionės pradžios.

Play Video

⛵Ką veikti kol Tallink keltas Silja Europa plaukia 3,5 valandos?

Tallink kelte Silja Europa galima  pirkti paprastus denio bilietus arba  įsigyti poilsiui kajutę.

Kajutės kaina labai nedaug skiriasi nuo denio bilieto.

Kelte Silja Europa yra įvairiausių  pramogų, restoranų ir  paslaugų pritaikytų konferencijoms  ir vakarėliams, todėl daugelis kelta Silja Europa renkasi  kruizams į Helsinkį, kai keliauja su šeima. Grįžtant po dienos pramogų Helsinkyje galima likti kelte nakvoti.

Tokiu  būdu po pilnos pramogų dienos Helsinkyje galima laive pailsėti prieš kelionę namo, be skubos pavakarieniauti, apsipirkti laivo parduotuvėse, pasimėgauti šou programa laive ir gerai išsimiegoti patogiose kajutėse.

🚖 Automobilių klasifikavimas Tallink keltų bilietuose :

Lengvieji automobiliai: maksimalus ilgis – 5 m, maksimalus aukštis – 1,9 m. Maksimalus aukštis skaičiuojamas, įskaitant bagažą ant stogo.

Aukšti lengvieji automobiliai:
1  kategorija: maksimalus ilgis – 7 m, maksimalus aukštis – 2,4 m.
2 kategorija: maksimalus ilgis – 7 m, maksimalus aukštis – 4,4 m.

Automobilis su priekaba:
1  kategorija maksimalus sąstato ilgis – 12 m, aukštis – 1,9 m;
2 kategorija maksimalus sąstato ilgis –12 m, aukštis –2,4  m 3 – Sąstato maksimalus ilgis– 12 m, aukštis – 4,4 m. Galima  išpirkti papildomus  ilgio  metrus (max 2 metrus) po 35 Eur/ m.

Grupės
autobusas vežantis virš 21 keleivio;
Grupės autobusas vežantis iki 21 keleivio;
Grupės autobusas vežantis  iki 9 keleivių

Dviratis
Motociklas

Keltas Silja Europa labai tinka keliaujantiems tolyn nuo Helsinkio į Šiaurę. Keltas plaukia 3,5 valandos, todėl galima pamiegoti po kelionės iki Talino  ir prieš kelionę iki Šiaurės. Kajutės kaina nuo paprasto denio bilieto skiriasi labai mažai todėl nereiktu vargti ir rymoti, kur ant suolelio bendrose erdvėse, o  geriau pailsėti kajutėje.  Keltas Silja Europa dar labai tinka ir dėl savo atvykimo laiko į Helsinkį. Keltas atvyksta 1600 val, o  vykstantiems į Šiaurę  VR traukinys (gabenantis keleivius ir automobilius link Laplandijos) išvyksta po 1,5 val su puse po kelto atvykimo. Nereikia nei laukti pakrovimo į traukinį ilgai, nėra ir streso, kad vėluosite.

Tikėkimės greitai baigsis pandemijos sukelti rūpesčiai ir  visi galėsime pasimėgauti šiuo keltu, jeigu to neteko padaryti anksčiau.

Keltų bilietai Tallink - 5 svarbiausi dalykai, kuriuos reikia žinoti
1.Keltų bilietai Talllink labai tinka sunkiam transportui, nes jei automobilis iki 3,5 t nėra apribojimų dėl kėbulo tipo. Svarbu, kad nebūtų aukštesnis už 4,4 m ir sunkesnis už 3,5 t
2 Perkant Tallink keltų bilietus kartu galima užsisakyti ir laiką testui dėl Covid.
3.Keltų bilietus Tallink galima keisti kelios valandos iki išvykimo be mokesčio, jeigu kartu su bilietais yra išpirktas keltų bilietų draudimo kuponas.
4.Kelte iš Talino 2230 val galima įsigyti keltų bilietus su nakvyne kelte
5.Keliaujant per Covid bet kuria kryptimi reikalingi ES Covid sertifikatai (kelionių pasai) arba neigiami Covid testai.