LAIVE.LT

Tallink keltas Talinas Helsinkis, Silja Europa

Tallink keltas Talinas Helsinkis Silja Europa ne šiaip keltas. Tai tikras kruizas keliaujantiems į Suomiją.

Tallink keltai Talinas Helsinkis įprastai plaukia dvi valandas nuo uosto iki uosto, o keltas Silja Europa 3,5 valandos.

Tallink keltais Talinas Helsinkis kruizu geriausia plaukti  su keltu Silja Europa, nes šis laivas ir skirtas būtent norintiems daugiau pramogų.

Žiūrėti nuotraukas

Kaina asmeniui nuo

12

Skambinti pasiteirauti dėl keltų bilietų Tallink telefonu 8-674-10662

Tallink keltas Talinas Helsinkis - 5 svarbiausi dalykai, kuriuos reikia žinoti

1. Tallink keltas Talinas Helsinkis labai tinka sunkiam transportui, nes jei automobilis iki 3,5 t nėra apribojimų dėl kėbulo tipo. Svarbu, kad nebūtų aukštesnis už 4,4 m ir sunkesnis už 3,5 t
2. Tallink keltuose Talinas Helsinkis Talinas kartu su keltų bilietais galima užsisakyti ir laiką testui dėl Covid.
3. Keltų bilietus Tallink galima keisti kelios valandos iki išvykimo be mokesčio, jeigu kartu su bilietais yra išpirktas keltų bilietų draudimo kuponas.
4. Kelte iš Talino 22.30 val galima įsigyti keltų bilietus su nakvyne kelte
5. Keliaujant per Covid bet kuria kryptimi šiuo metu nėra specialių reikalavimų.

Tallink keltas Talinas Helsinkis, Keltas Silja Europa

Tallink keltas Talinas Helsinkis vienas greičiausių būdų persikelti į Suomiją, išskyrus su keltu Silja Europa. Keltas Silja Europa plaukia 3,5 valandos, o ne dvi valandas kaip kiti Tallink keltai Talinas Helsinkis maršrute.

Ieškote informacijos apie Tallink keltą Talinas Helsinkis Silją Europą tvarkaraštį, uostą, kelto vidų ir keltų bilietų kainas bei taisykles? Skaitykite ir rasite visą reikalingą informaciją.

Tallink, turi ne vieną ir ne du didelius, modernius ir prabangius keltus. Tačiau keltas Silja Europa ypatingai pripildytas pramogų keltas. Kelionės keltais su Tallink keltais Talinas Helsinkis tikras malonumas. Tallink keltas Silja Europa toks patogus ir erdvus, kad  netgi buvo naudojamas vietoje viešbučio Glazge, Škotijoje, COP26 klimato konferencijoje 2021 m lapkričio mėnesį.

Tallink keltas Talinas Helsinkis Silja Europa vienas iš Tallink keltų, kuriuo bus patogu, įdomu keliauti. 

Tallink keltas Talinas Helsinkis Silja Europa ne šiaip keltas į Helsinkį, tai tikras kruizinis laivas. Tallink keltas Talinas Helsinkis Silja Europa rekonstruotas iš pagrindų skirtas keliauti jūra su malonumu. 

Ką veikti kol Tallink keltas Silja Europa plaukia 3,5 valandos?

Tallink kelte Silja Europa galima  pirkti paprastus denio bilietus arba  įsigyti poilsiui kajutę.

Kajutės kaina labai nedaug skiriasi nuo denio bilieto.

Tallink kelte Silja Europa yra įvairiausių  pramogų, restoranų ir  paslaugų pritaikytų konferencijoms  ir vakarėliams, todėl daugelis Tallink keltą Silja Europa renkasi  kruizams į Helsinkį, kai keliauja su šeima. Grįžtant po dienos pramogų Helsinkyje galima likti kelte nakvoti.

Tokiu  būdu po pilnos pramogų dienos Helsinkyje galima laive pailsėti prieš kelionę namo, be skubos pavakarieniauti, apsipirkti laivo parduotuvėse, pasimėgauti šou programa laive ir gerai išsimiegoti patogiose kajutėse.

Tallink keltų bilietai automobilių  kategorijos  kelte

Lengvieji automobiliai: maksimalus ilgis – 5 m, maksimalus aukštis – 1,9 m. Maksimalus aukštis skaičiuojamas, įskaitant bagažą ant stogo.

Aukšti lengvieji automobiliai:
1  kategorija: maksimalus ilgis – 7 m, maksimalus aukštis – 2,4 m.
2 kategorija: maksimalus ilgis – 7 m, maksimalus aukštis – 4,4 m.

Automobilis su priekaba:
1  kategorija maksimalus sąstato ilgis – 12 m, aukštis – 1,9 m;
2 kategorija maksimalus sąstato ilgis –12 m, aukštis – 2,4  m
3  Sąstato maksimalus ilgis – 12 m, aukštis – 4,4  m. Galima  išpirkti papildomus  ilgio  metrus (max 2 metrus) po 35 Eur/ m.

Grupės autobusas vežantis virš 21 keleivio; Grupės autobusas vežantis iki 21 keleivio; Grupės autobusas vežantis  iki 9 keleivių.

Taip pat keltu galite keltis su dviračiu arba motociklu.

Tallink keltas Talinas Helsinkis Silja Europa labai tinka keliaujantiems tolyn nuo Helsinkio į Šiaurę. Tallink keltas Talinas Helsinkis Silja Europa plaukia 3,5 valandos, todėl galima pamiegoti po kelionės iki Talino  ir prieš kelionę iki Šiaurės.

Kajutės kaina nuo paprasto denio bilieto skiriasi labai mažai todėl nereiktu vargti ir rymoti, kur ant suolelio bendrose erdvėse, o  geriau pailsėti kajutėje. 

Tallink keltas Talinas Helsinkis Silja Europa dar labai tinka ir dėl savo atvykimo laiko į Helsinkį. Keltas atvyksta 1600 val, o  vykstantiems į Šiaurę  VR traukinys (gabenantis keleivius ir automobilius link Laplandijos) išvyksta po 1,5 val su puse po kelto atvykimo. Nereikia nei laukti pakrovimo į traukinį ilgai, nėra ir streso, kad vėluosite.

Tikėkimės greitai baigsis pandemijos sukelti rūpesčiai ir  visi galėsime pasimėgauti šiuo keltu, jeigu to neteko padaryti anksčiau.

Tallink keltas Talinas Helsinkis Talinas - koks terminalo adresas?

Keltų terminalas Helsinkis – Tyynenmerenkatu 14. Nepamirškite, kad atvykus iki uosto, reikia sekti ne tik navigaciją , bet ir kelio ženklus keliaujant iki kelto.

Navigacija padės pasiekti patį uostą Lansisatama, dar kitaip West Harbour, tačiau rekomenduojame pasiekus patį terminalą vadovautis tik ženklais, kurie nukreipia į automobilių registraciją arba pėsčiųjų terminalą.

Keltų terminalas Talinas D terminalas Uus-Sadama 19/23 (iki 2020 m buvo Lootsi 13).

Kasdien terminale vyksta darbai, kad būtų pagerintas susisiekimas, registraciją į keltą ir spartinamas išvykimas iš kelto, bei atvykimas. Todėl kaip ir Helsinkyje, taip ir Taline vadovautis ne tik navigacija, bet ir sekti ženklus.

Kartais kai kurie įvažiavimai būna užtverti vos porai valandų ir nukreipimai padaryti aplinkkeliu labai trumpam. Jokie palydovai nespėja sugaudyti ir perdaryti jums tinkamiausio maršruto.

Kokios Tallink kelto Talinas Helsinkis keltų bilietų kainos keltu Silja Europa?

Tallink keltų bilietų Talinas Helsinkis, Helsinkis Talinas kaina priklauso  nuo  likusių laisvų vietų kelte.

Keltų bilietai su Tallink keltu Talinas Helsinkis Silja Europa nuo 12 Eur asmeniui.

Keltų bilietai su keltu Silja Europa nuo 15 Eur lengvajam automobiliu (1,9 m aukštis, 5 m ilgis).

Keltų bilietai su Tallink keltu Talinas Helsinkis Silja Europa nuo 20 Eur  automobiliu kurio aukštis iki 2,4  m.

Keltų bilietai su keltu Silja Europa nuo 45 Eur automobiliu kurio aukštis iki 2,7  m.

Tallink keltu Talinas Helsinkis Silja Europa persikelti grupės nariui kainuoja nuo 8 Eur, autobuso perkėla 132 Eur. Grupės, tai vienu metu keliaujantis ne mažesnis negu dešimt asmenų kolektyvas.

Keltų bilietai nuo 20 Eur  kajutė keturiems naktiniame reise, kai Tallink keltas Talinas Helsinkis Silja Europa plaukia iš Helsinkio 18:30 val ir jame galima likt miegoti iki ryto stovinčiame laive Taline. Laivas uoste keleivius po nakties išleidžia 08:00 val ryto. Tallink keltas Talinas Helsinkis Silja Europa stovinčiame laive siūlo pramogas iki  ryto: šou koncertų erdvė, naktinis klubas,  restoranai ir kavinės.

Būtent keliaujančios grupės dažniausiai renkasi šį keltą, norėdamos kartu ne tik keliauti, bet ir pramogauti. Konferencijos, vakarėliai, šeimos šventės, gimtadieniai ir tiesiog smagi didelio kolektyvo perkėla tai Tallink kelto Talinas Helsinkis Silja Europa  priešcovidinė kasdienybė.

Tallink keltas Silja Europa  Iš Helsinkio išvyksta: 18:30 val atvyksta į Taliną 22:00 val. Galima likti miegoti ir pramogauti kelte už papildomą mokestį ir išlipti tik  0800 val  ryte Taline.

Tallink keltas Silja Europa iš Talino išvyksta: 12:30 val atvyskta 16:00 val.

Tallink keltas Talinas Helsinkis Silja Europa , ką daryti, jeigu reikia pakeisti keltų bilietus?

Keisti keltų bilietų datą galima valanda iki išvykimo sumokėjus 5 Eur mokestį, bet esant kainų skirtumui tarp dienų ar galimų paslaugų teks primokėti kelto bilieto kainos skirtumą. Likus mažiau negu 60 minučių iki išvykimo kelto bilieto pakeisti negalima. Praleidus išvykimą, vėluojant registruotis laiku pinigai už keltų bilietus negražinami.

Jei norėsite atsisakyti tam tikrų paslaugų, likus mažiau nei 7 dienos iki išvykimo, taip pat teks mokėti keitimo mokestį už kelto bilietą.

Labai skaudžiai atsilieps Jūsų piniginei, jei reiks mažinti paslaugų kiekį kelto biliete, likus 7 dienos iki išplaukimo: pvz suges priekaba ir reiks keisti kelto bilietą tik kelionei keltu su lengva mašina; arba sugalvosite, jog dienų i nebereikalinga stogo bagažinė, ir norėsite pamažinti automobilio aukštį; arba įsigijote bilietą 5 keleiviams o keliauja tik 3. Tokiems kelto bilieto keitimams, kai iki kelionės keltu lieka mažiau nei dvi paros, taikoma 100 procentų bauda. Tai reiškia, kad pinigai už kelto Jums nesugrįžta.

Galite keisti kelto bilietą į vėlesnę datą ir naudoti jį tokį koks yra nupirktas, o esamai datai įsigyti naują kelto bilietą, arba greitai susirasti pakaitalą transportui kuriam kažkas nutiko ir naujų bendrakeleivių.

Norint išvengti mokesčių už keltų bilietų Tallink keitimą ir anuliavimą galima įsigyti papildomą draudimą asmeniui 8 Eur. Draudimas pridedamas iškart perkant bilietus ir vėliau galima juos lengvai keisti ir atšaukti be mokesčių.

Laive-zenkliukas (1)
Keltų bilietai visiems gyvenimo atvejams yra čia

Telefonas: +370-674-10662

Copyright 2022 - ©Laive.lt Visos teisės saugomos

×