LAIVE.LT

Oresundo tilto bilietas kartu su keltų bilietais

Oresundo tilto bilietas kartu su keltų bilietais galimas variantas įsigyti kai perkate Klaipėda Karlshamnas ar Karlshamnas keltų bilietus ir kai renkatės Klaipėda Trelleborgas arba Trelleborgas Klaipėda keltų liniją.

Keliaujant abiem keltų maršrutais Oresund tilto bilietai kainuoja pigiau. Tiek  keltų kompanija DFDS, tiek TT line  turi specialias kainas Oresund tiltui perkant keltų bilietus į Švediją arba iš Švedijos.

Kaina lengvajam automobiliui nuo

52

Oresundo tilto bilietas- 5 svarbiausi dalykai, kuriuos jums reikia žinoti

Play Video about Oresundo tilto bilietas

1.Kelionės trukmė daug trumpesnė, negu keliantis keltuku iš Švedijos į Daniją.
2.Oresundo tiltas vienas ilgiausių tiltų pasaulyje. Tai ne tik būdas patekti iš Švedijos į Daniją ar atgal, bet ir nuostabus turistinis nuotykis.
3.Oresund keltų bilietus galima įsigyti kartu su keltų bilietais Klaipėda Karlshamnas Klaipėda, Klaipėda Trelleborgas Klaipėda.
4. Keltų bilietų keitimą galima atlikti pagal galiojančias keltų linijų taisykles.
5.Tilto bilietas nenaudotas galioja  metus laiko.

Oresundo tilto bilietas kartu su keltų bilietais

Oresundo Tilto bilietas,  kartu su kelto bilietais iš Klaipėdos į Trelleborgą arba iš Kaipėdos į Karlshamną  gali  būti pigiau 50 procentų, negu pirkti vietoje atvykus prie tilto, kai keltų linijos taiko specialų pasiūlymą.

Oresundo tilto bilietas vis dažniau perkamas su keltų bilietais. Toks derinys taupo pinigus ir laiką. Nėra jokių papildomų sąlygų. 

Oresundo tiltui 2020 m sukako lygiai 20 metų. Tai vienas ilgiausių tiltų pasaulyje. Tiltu nutiestas geležinkelis ir automagistralė. Visas tilto ilgis 16 km. 3,5 km tilto yra po vandeniu, 4 km dirbtinoje saloje ir likusi dalis virš jūros. Juo važiuoja ir traukiniai ir automobiliai. Kasdien per tiltą pervažiuoja apie 20423 automobilių. Tiltas mokamas.

Oresundo Tilto bilietai iš Švedijos į Daniją kartu su keltu Klaipėda- Trelleborgas/ Trelleborgas Klaipėda ir Klaipėda Karlshamnas Klaipėda gali būti pigiau 50 %.
Net jei  teks atidėti kelionę keltu ar atšaukti tilto bilietas galios visus metus.

Keltas Klaipėda Švedija kartu su Oresund tilto bilietu - kokie patogumai keltuose?

Abiejuose keltuose iš Klaipėdos į Trelleborgą ir iš  Klaipėdos į Karlshamną yra: savitarnos valgykla. Vakarienę ar pietus  galite užsisakyti iš anksto, perkant kelto bilietą  ir sutaupyti iki 20%

👛Klaipėda Trelleborgas kelte galima pirkti vienkartinius kuponus maistui ir naudoti jums patogiu laiku, kada  norite valgyti. Arba pirkti tiksliam laikui pusryčiams, vakarienei .

☕Klaipėda Karlshamnas kelte yra specialus pasiūlymas  maitinimui Combo ir Combo plius. T y specialūs pusryčių ir vakarienės paketai. Perkant atskirai vakarienę ir pusryčius savitarnos valgykloje yra brangiau  negu perkant iš karto šiuos specialius maitinimo paketus.

⛵Keltuose Klaipėda Trelleborgas/ Trelleborgas Kaipėda  yra kelto  parduotuvė; kelto vaikų žaidimo kambarys, galima įsigyti papildomai  interneto specialius abonentus.

Komforto tipo keturvietės su langu;
Komforto tipo dvivietės su langu;
Keturvietės su langu;
Keturvietės be lango;
Trivietė kajutė su langu;
Dvivietė kajutė su langu;
Dvivietė kajutė be lango;
Sėdimos vietos. Dušo ir tualeto patalpa prie sėdimų vietų salono;
Kajutės skirtos keliauti su gyvūnais.

Beveik viskas tas pats yra ir kelte Klaipėda Karlshamnas, tik jis plaukia trumpiau. 

🚗 Lengvieji automobiliai  maksimalus ilgis – 5 m, maksimalus aukštis – 1,9 m. Maksimalus aukštis skaičiuojamas, įskaitant bagažą ant stogo.
🚐 Aukšti lengvieji automobiliai, kurių maksimalus ilgis – 7 m, aukštis 2,2 m , svoris iki 3,5 t
🚍Aukšti lengvieji automobiliai, kurių maksimalus ilgis – 7 m, aukštis 2,7 m , svoris iki 3,5 t
Gyvenamieji automobiliai maksimalus ilgis – 7m, aukštis 4,35 m
Ilgieji gyvenamieji automobiliai, kurių ilgis iki  10  m, aukštis 4,35 m
Priekaba, skirta daiktų pervežimui (ilgis skaičiuojamas nuo prikabinimo mechanizmo iki paskutinės išsikišusios dalies) gali būti iki 4,35 m aukščio ir 8 m ilgio
Gyvenamoji priekaba gali būti iki 4,35 m aukščio ir 8 m ilgio
Motociklai

🚴 Dviračiai

Taigi, keliaudami Klaipėdos į Švediją prisiminkite, jog keltų bilietai kainuos 25 procentais pigiau užsakant iš karto kelionę pirmyn atgal.  Kartu su keltų bilietais galite įsigyti Oresundo tilto bilietą, kurio nereikės pirkti vietoje, atvykus prie tilto.

Oresundo tilto bilietas privalomas kiekvienam automobiliui, norinčiam pasinaudoti tiltu (o jums tikriausiai jo prireiks, nes jis jungia dvi dideles šalis: Daniją ir Švediją). Taigi, Jums greičiausiai vis vien prireiks Oresundo tilto bilieto, todėl nepraleiskite progos įsigyti patogų ir naudingą paketą: keltų bilietai plius Oresundo tilto bilietas!

Iš kur Klaipėdoje išplaukia keltai

Klaipėda Karlshamnas keltai DFDS išvyksta iš Klaipėdoje Baltijos pr 40 (CKT Centrinis keltų terminalas)

Klaipėda Trelleborgas, Klaipėda Karlshamnas TT line keltai iš naujojo TT-Line terminalo Klaipėdoje (Klaipėdos Konteinerių Terminalas, Minijos g. 180)

Švedijoje TT line plaukia iš Trelleborg- Hamngatan 9, o Karlshamnne abi keltų kompanijos plaukia iš Öresundsvägen 49 SE-374 31 KARLSHAMN

Kokios keltų bilietų kainos Klaipėda Švedija keltu kartu su Oresund tilto bilietu?

Tilto bilietas galioja metus laiko

Keltų bilietai nuo 18 Eur asmeniui sėdima  vieta.

Keltų bilietai nuo 94 Eur asmeniui su lengvuoju automobiliu ir atskira kajute (auto matmenys 1,85 m aukštis, 5 m ilgis).

Keltų bilietai nuo 124 Eur asmeniui su  automobiliu kurio aukštis virš 1,85  m, ilgis iki 7 m.

Keltų bilietai nuo 104 Eur dviems suaugusiems ir  vaikui iki  4 metų.

Keltų bilietai nuo 104 Eur  asmeniui su lengvuoju automobiliu ir vieta kajutėje (1,85 m aukštis, 5 m ilgis) bei pusryčiais.

Gyvūno gabenimo mokestis 15 eur

Klaipėda Švedija  keltų bilietų kaina priklauso  nuo  likusių laisvų vietų kelte. Oresundo tilto bilieto kaina nekinta.

Nepanaudotas tilto bilietas galioja metus laiko. Taigi jeigu ir neišvyksite keltu numatytą dieną, tilto bilietas niekur neprapuls.

Nuo 2023 m rugsėjo 1 dienos keltas išvyksta 3 kartus per savaitę iš Klaipėdos ir 3 kartus per savaitę iš Trelleborgo.

Keltai Klaipėda Karlshamnas Klaipėda plaukia kasdien.

Daugiau apie keltų tvarkaraštį Klaipėda Trelleborgas Klaipėda galite rasti čia

Kaip pakeisti kelto bilietą ir Oresund Tilto bilietą jeigu keičiasi kelionės planai?

Atšaukti TT line kelto bilietą galimą likus 2 valandos iki išvykimo, jeigu pirkote Flexi tipo bilietą. Pakeisti kelto bilietą galima likus nemažiau negu dviems valandoms iki išvykimo sumokant 40 Eur mokestį, jeigu Jūsų bilietas SMART, SOLO, RETURN tipo.
Flexi tipo bilietų keitimas nemokamas. Keičiant keltų bilietą reikia sumokėti kainų skirtumą, jei toks yra. Oresundo Tilto bilietas, net ir atšaukus, kelto bilietą lieka galioti visus metus.

DFDS keltų bilietus be mokesčio galima atšaukti 31 diena iki išvykimo. Datos keitimas bet kuriuo metu kainuoja 15 Eur, išskyrus išvykimo diena – 100 Eur. Atšaukus kelto bilietą tilto bilietas liek agalioti metus laiko.

Kelionės keltu arčiau namų, į Klaipėdą

užsisakyk bilietus iš/į Klaipėdą

Klaipeda 1 1
×
Skip to content