Kruizas Talinas Helsinkis su vaikais

SKU: Kruizas į Helsinkį šeimai

Jei  jūsų  vaikai  sumanūs, išradingi ir  judrūs Helsinkis jiems patiks ypatingai. Pažinimas  suderintas su išmaniom technologijom kaip tik šiuolaikiniam jaunimui. Visame  mieste daug technologinių sprendimų kurie tikrai patiks jauniems keliautojams. Ypač išsiskiria Heureka pramogų, pažinimo ir atrakcionų parkas. Parkas vos 20 minučių kelio nuo Helsinkio  centro. Heureka patiks ne tik  vaikams, bet ir tėvai ras kur išbandyti savo jėgas bei  žinias. Viskas pagrįsta mokslu ir sujungta su aktyviu judesiu ir pramoga.

Kruizo pavyzdys Talinas – Helsinkis Talinas:

Keliaujant keltu dienai į Helsinkį galima pasirinkti patogų variantą. Įvertinkite keliese keliaujate, kiek turite energijos ir kaip seksis mažiesiems kelionės dalyviams.
I – keltas išvyksta 07:30 val ryte ir atvyksta į Helsinkį 09:30 val
II- keltas išvyksta iš Talino vakare (22:30 ir 01:45 val ) liekate miegoti kelte . Išlipate ryte. ( 06:00 val arba 06:45 val).
Grįžti galima po dienos vakariniu keltu 21:30 val arba įlipti į keltą 18:30 val ir išlipti ryte Taline išsimiegojus.

Galima užsakyti nakvynes  viešbutyje ir pratęsti pažinti su miestu, aplankant salą tvirtovę Suomeliną, šiuolaikinio meno  muziejų,  Tylos koplyčią, ir Akmens  bažnyčioje paklausyti muzikos kurinių

Telefonas pasiteiravimui: +370 -674-10662

€12

Tags: ,

Jums taip pat gali patikti…