Sale

Kruizas Super Sale

SKU: Kruizas SUPERSALE

Stokholmas svetingas visus metus. Norintys mokėti pigiai už kruizą, muziejus, ir parduotuvėse keliauja žiemą. Kiekvieną dieną, kada  bekeliautumėte kruizų į Stokholmą būsite patenkinti, o žiemą dar ir taupysite

Į kruizo kainą įskaičiuota: perkėla pirmyn-atgal Ryga-Stokholmas- Ryga su vieta  kajutėje, pramoginė, poilsinė programa

Kruizo pavyzdys:

1 diena: 17:30 val išvykstame iš Rygos keleivių uosto. Puikus poilsis laive-naudingi pirkiniai laivo parduotuvėse, gardūs patiekalai restoranuose, gaivieji gėrimai baruose ir pramoginė programa iki paryčių.

2 diena: Iš ryto kviečiame sočių pusryčių švediško stalo restorane. 10:30 val laivas atplaukia į Stokholmą. Diena Stokholme. Stokholmas toks miestas kuriame lengva pramogauti be gido ir pamatyti  daug gražių dalykų  pačiam. Užsisakius gidą sužinosite daugiau dalykų  apie miesto istoriją ir dabartį, bei neparvagsite   nes ekskursiją  galėsite  mėgautis pro autobuso langą. Dar pukesnis būdas šiltuoju  metu  lipti į apžvalginį laivelį, kuris keliauja tarp visų  miesto salų (nepamirškime, kad Stokholmas miestas salose). 16:00 val grįžtame į uostą ir 17:00 val išvykstame iš Stokholmo. Po nuotykių pilnos kelionės atsipalaiduokite saunos centre ir vakarienaudami laivo restoranuose, šou centre, diskotekose, sudalyvaukite  loterijose ir laimėkite  vertingas dovanas.

3diena: Iš ryto nuo 07:00 val  prasideda pusryčiai. Laivas atvyksta į uostą 11:00 val. Kruizas baigiasi. Pailsėję ir atsitraukę nuo kasdieninės rutinos grįžtate namo. Iki sekančio karto. Kartą aplankytas Stokholmas po kiek laiko vilios Jus sugrįžti vėl ir vėl.

Super sale nuolaidos galioja:
-Kelto bilietams į vieną pusę
-Kruizo bilietams
-Prekėms laivo parduotuvėse iki 50%
-14 Muziejų Stokholme nemokamai
-Pramogos laive nemokamai
Maistas laive:
Populiariausias pasirinkimas pusryčiai atvykus į Stokholmą, bei vakarienė po dienos Stokholme 42 Eur.

Vaikams taikomos nuolaidos

Galite užsisakyti ekskursiją 3 valandos autobusu. Autobusas pasitinka Jus terminale ir keliaujate su  gidu po gražiausias įspūdingiausias Stockholmo vietas 3 valandas su keliais sustojimais gražiausiose vietose fotosesijom.
Jei keliaujate tik apsipirkti galima užsakyti bilietą į autobusą kuris perveš nuo terminalo iki antro pagal dydį Skandinavijos prekybos centro Shopping Mall.

Privačiam renginiui galite užsisakyti konferencijų salę, arba privačią sauną.

Telefonas pasiteiravimui: +370 -674-10662

€20 €15

Tags: ,

Jums taip pat gali patikti…