Akcija!

10

Produkto kodas: Kruizas Sankt Peterburgas Kategorijos: , , Žymos: ,

Kruizai šiuo metu  nevykdomi. Informacija apie kruizus laikinai  nėra naujinama.

Sekite mus Facebook   ir kai tik jie bus atnaujinti sužinosite patys pirmieji.

Aprašymas

Kruizas Sankt Peterburgas - vienas originaliausių kruizų.

Kruizas Sankt Peterburgas vienas įdomiausių kruizų Baltijos jūroje.

Vienos kelionės metu galite aplankyti Taliną, Stokholmą, Helsinkį ir Sankt Peterburgą, arba rinktis trumpajį variantą ir visą laiką skirti tik Sankt Peterburgui.

Kruizas Sankt Peterburgas pigiausia galima kaina asmeniui tik 10 Eur.

Pamatyti didingą miestą dabar galite už juokingą sumą pinigų 10 Eur (trijų kavos puodelių kaina).

Kruizas Sankt Peterburgas vyksta nuo kovo 23 dienos, jeigu leidžia oro sąlygos, iki gruodžio 23 dienos. Kartais navigacijos sezonas paankstinamas ar prailginamas. Taip gali neabejotinai nutikti ir šiemet, nes žiema tiek pas mus, tiek Helsinkyje, tiek Rusijos mieste Sankt Peterburge tikrai šilta.

Taigi, kruizas Sankt Peterburgas pirmą kartą šiemet gali išplaukti ir anksčiau nei kovo 23 dieną.

Pagrindinė priežastis, dėl kurios kruizas neplaukia sausio, vasario mėnesiais, tai užšąlančios Nevos žiotys ir įlankos.

Neabejojame, kad tie, kurie domisi  kruizu į Sankt Peterburgą, puikiai atsimena istorijos vadovėliuose rašytus dalykus, apie tai, kad karo metu, kai Peterburgas (tuo metu Leningradas) kentė  beveik 900 dienų blokadą, į miestą maisto galima buvo pristatyti tik tada, kai užšaldavo aplinkiniai vandenys, iš kurių vienas pagrindinių vandens telkinių yra Ladogos ežeras.

Peterburgas yra jūrinis miestas. Šis miestas, yra Neva upės pakrantėse. Sankt Peterburgas buvo įkurtas Rusijos imperatoriaus Petro Didžiojo XVIII a. Iš pradžių šioje vietovėje bazavosi švedai, bet po ilgų karų Petras I juos išvijo ir pradėjo kurti savo svajonių miestą, kurio idealą savo atmintyje parsivežė iš Londono, kuriame jaunystėje ilgai gyveno.

Pastatyti miestą pelkėse, net šiais laikais, su dabartine technika ir išradimais, būtų tikras iššūkis, o tuo metu  pastatyti tokio grožio ir didybės miestą, kokį matome jį šiandien, buvo tikrų tikriausias stebuklas. Pelkėse visai nebuvo uolos, akmens ir tvirto pagrindo keliams, namams. Statyti medinių namų Petras Didysis net neketino. Jam reikėjo modernaus miesto.

Todėl kiekvienas atplaukiantis laivas, atvykstantis vežimas, karieta ar raitelis gabeno muitą – akmenį. Nuo transporto dydžio priklausė kiek svorio akmens turi pristatyti atvykėlis.

Tokiais metodais buvo kuriamas grožis ir didybė, kuri stebina viso pasaulio turistus iki dabar. Peterburgas išlieka vienas lankomiausių turistų miestų pasaulyje ne tik dėl savo istorijos, bet ir dėl sugebėjimo būti tikru Europos miestu ir šiandien, su turistų poreikių tenkinimu ir atvykėlių komforto užtikrinimu.

Vienos kelionės metu galite aplankyti  keturis Baltijos miestus – Taliną, Helsinkį, Stokholmą bei Sankt Peterburgą.

Kelionę galima pradėti ir iš Helsinkio. Kruizas Sankt Peterburgas iš Helsinkio ir būtų pats pigiausias variantas.

Kruizas Sankt Peterburgas iš Talino pro Stokholmą, Helsinkį truktų ilgiau ir būtų brangesnis.

Kruizas Sankt Peterburgas – trumpasis variantas iš Helsinkio prasideda 18:00 val, kai laivas išvyksta iš Helsinkio uosto. Po nakties laivas atvyksta į Sankt Peterburgą. Galima Sankt Peterburge praleisti tik dieną ir atgal plaukti į Helsinkį ir iš Helsinkio jau tolyn greituoju keltu per dvi valandas iki Talino.

Kruizui nereikalinga jokia viza.

Elektroninė viza – ne išimtis. Ji taip pat nebereikalinga šiam kruizui. Kruizo keleiviams galimas visiškai bevizis atvykimas į Sankt Peterburgą, jeigu jame atvykusieji neužtrunka ilgiau 72 valandų.

Tačiau jei norėsite laivu keliauti tik į vieną pusę, o į kitą grįžti lėktuvu, ar automobiliu bus reikalinga viza. Tokiu atveju teks pasirūpinti tikra viza – ne elektronine.

Jeigu atplauksite laivu, liksite Sankt Peterburge ilgiau negu 72 valandas, pavyzdžiui 7 dienas, ir išvyksite laivu – užteks elektroninės vizos, kurią galima lengvai gauti užpildžius prašymą  Rusijos ambasados tinklapyje.

Būtina sąlyga beviziam keliavimui į Sankt Peterburgą – turite pirkti ekskursiją po miestą – 25  Eur / asmeniui, arba apgyvendinimą viešbutyje, jeigu ketinate likti ilgiau, t.y. 72 valandom.

Dabar Sankt Peterburgas yra didžiausias turizmo centras šiaurės vakarų Rusijoje. Lankytinos vietos ir muziejai yra gerai žinomi visame pasaulyje.

Kruizas Sankt Peterburgas nukels į miestą, kuriame turėsite unikalią galimybę savo akimis pamatyti cerkves, rūmus ir juose sukauptas meno vertybes, kurios yra vienetinės pasaulyje.

Šios ekskursijos metu pamatysite Neva upės krantus labiausiai įspūdingais miesto vaizdais ir apsvaigsite nuo daugybės nepamirštamų įspūdžių.

Jūs susipažinsite su Sankt Peterburgo istorija ir sužinosite, kaip ji prasidėjo ir vystėsi. Jūs pamatysite daugelį žymiausių Sankt Peterburgo paminklų: Šv. Isako soborą ir Spac na Krovi katedrą, Kazanės Soborą,  Petro ir Povilo tvirtovę ir legendinį karo laivą „Aurora“, Marso lauką ir Vasaros sodą, Žiemos rūmus.

Sankt Peterburge įdomi ir legendinė Nevos krantinė ir tiltai, kurių mieste yra daugiau nei 300 ir jie nutiesti per 65 upes ir kanalus, o kai kurie iš jų yra net pasikeliantys. Pasikeliantys tiltai – itin populiari turistų pramoga ir daug žmonių susirenka prie upių nakties metu stebėti šį išskirtinį reginį.

Daugiau apie Peterburgą galite rasti mūsų Facebook, nes ir mes neatsilaikėme šiam viliojančiam pasiūlymui ir keliavome kruizas Sankt Peterburgas patys. Tikri nesumeluoti, nepagrąžinti įspūdžiai ir patirtis apie kruizą išpasakota ten.