49

Produkto kodas: Kruizas Baltijos šalys Kategorijos: , , Žymos: ,

Kruizai šiuo metu  nevykdomi. Informacija apie kruizus laikinai  nėra naujinama.

Sekite mus Facebook   ir kai tik jie bus atnaujinti sužinosite patys pirmieji.

Aprašymas

Kruizas keltu iš Talino į Helsinki Stokholmą Rygą

Kruizas keltu  keturi Baltijos miestai: kruizas Talinas Helsinkis Stokholmas Ryga vienas įdomiausių, nors šiam kruizui reikia skirti laiko.  Visų miestų tikrai neaplankysite per vieną dieną, todėl reikėtų planuoti ir skirti visai kelionei nuo A iki Z savaitę. 

Viena diena susiruošti į kelionę, viena diena išvykti, trys naktys kelionėje, viena diena parvykti ir dar diena pailsėti prieš grįžtant į darbus, mokslus.

Poilsio po šio kruizo tikrai  reikės, nes kruizas keltu  Talinas Helsinkis Stokholmas Ryga tai galimybė daug pamatyti ir smagiai praleisite laiką.

Vieno kruizo keltu metu galite aplankyti  keturis Baltijos miestus: Taliną, Helsinkį, Stokholmą, Rygą.

Kelionę galima pradėti iš Rygos. Pirmas miestas, kurį išvysite perskrodus jūrą, tokiu atveju bus Stokholmas. Iš Stokholmo keliausite į Helsinkį ir  iš Helsinkio persikelsite į Taliną.

Galima pradėti kelionę ir kitaip ir keliauti tokia tvarka: Talinas, Helsinkis, Stokholmas, Ryga.

Talinas-Helsinkis-Stokholmas tai turiningos atostogos su šeima ar draugais. Tai puiki alternatyva trumpoms atostogoms leistis intriguojančiais Baltijos jūros keliais. Pasisemsite naujų įspūdžių ir įsitikinsite, kad puikiai atostogauti ir pailsėti galima ne tik ilgų, bet ir trumpų atostogų metu. Šios kelionės metu susipažinsite su trimis gražiomis sostinėmis. Visos trys skandinaviški perlai, visos trys saugo UNESCO paveldą. Visos trys kasdien sulaukia daugybės turistų, todėl puikiai žino kaip suteikti jiems puikias pramogas, pažinimą, užimtumą.

Iš arti pažinsite Taliną, kurio senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Mieste medinių pastatų nedaug, taigi nenuniokotas gaisrų senamiestis išsaugojo senąją dvasią. Išlikę nemažai viduramžiais statytų bažnyčių, pirklių rezidencijų, akmenimis grįstos siauros gatvelės. Talinas dažnai vadinamas „Muziejumi po atviru dangumi“. Senasis Talinas apraizgytas, apipintas legendomis. Kiekvienas jo pastatas mena tūkstančius nutikimų, kiekviename grindinio akmenyje aidi šimtametė istorija.

Helsinkis garsėja daugybe uostų, jame galite pasigrožėti unikaliais architektūriniais paminklais, apžiūrėti bažnyčią uoloje ir paklausyti ten atliekamų muzikinių kurinių. Galite įsigyti suvenyrų iš elnio odos ir ragų, įžymių kailio dirbinių, suomiškų peilių seniausiame Helsinkio turguje arba pamatyti pačius moderniausius statinius, paminklus kokius tik gali sugalvoti žmogaus protas. Helsinkis modernus miestas ir ne tik  dėl to, kad viskas kas sukuriama čia naujo nestokoja sąsaju su nudienos aktualijom, bet ir dėl to, kad šiuolaikinai suomiai visai nenori būti prastesni už savo protėvius. Vienas unikaliausių kurinių – Tylos koplyčia, kurioje kiekvienas pavargęs nuo miesto ritmo gali pabūti visiškoje tyloje. 

Pažintis su Stokholmu prasideda vaikščiojant  istorija alsuojančiomis senamiesčio gatvelėmis, čia galima apsilankyti suvenyrų parduotuvėse, paragauti švediškos virtuvės šedevrų kavinėse bei restoranuose arba pažiūrėti karališkosios sargybos pasikeitimą prie karališkos rezidencijos. Taip pat galite nuvykti į Vaza muziejų, kuris saugo įspūdingą eksponatą – didžiausią ir prabangiausią XVI amžiuje laivą Vaza, kuris nuskendo pirmosios kelionės pradžioje ir po vandeniu išbuvo net 300 metų. Galite ir padainuoti ABBA muziejuje kartu su grupės nariais scenoje, arba aplankyti Nobelio muzieju, labaratorijas.

Svarbiausia kelionės dalis, kad pamatysite didžiausią pasaulio salyną keliaudami nuo Helsinkio iki Stokholmo. Ši atkarpa jūroje yra viena iš populiariausių pasaulyje ir kasmet milijonai turistų vyksta pasigrožėti archipelagu Baltijos jūroje.

Kruizas keltu Talinas Helsinkis Stokholmas  Ryga pavyzdys:

Kad Helsinkyje pamatytumėte kuo daugiau, rekomenduojame išvykti 07:30 val. keltu iš Talino. Būsite Suomijoje jau 09:30 val. Žinoma, galima į laivą įlipti ir iš vakaro 22:30 val ir išsimiegojus bei papusryčiavus išlipti ryte dar anksčiau – 06:00 val. Visa diena Helsinkyje.

Laivas iš Helsinkio į Stokholmą išvyksta 17:00 val. Šiame laive pilna pramogų. Geriausių virėjų ruošti patiekalai, muzika ir nemokamas šou visą naktį. Spa su baseinais ir vandens atrakcionais, patogios kajutės poilsiui ir parduotuvės apsipirkti. Laivas pasiekia Stokholmą 09:30 val ryte. Dar spėsite pasimėgauti  jūros keliu tarp salų salelių, kuriomis nusėtas visi jūros vartai į Stokholmą. Diena Stokholme iki 17:00 val.

17:00 val. laivas išvyksta į Rygą. Pramogos laive vėl iki paryčių. Laivas į Rygą atvyksta 11:00 val.

Renkantis pasiūlymą, kai vienos kelionės metu aplankomi visi 4 miestai, gaunate nuolaidą 70%, bet kokios kategorijos kajutėms ir automobilio perkėlai.

 

Telefonas pasiteiravimui apie kruizą keltu Talinas Helsinkis Stokholmas Ryga : +370 -674-10662