Akcija!

28

Produkto kodas: Kruizas SENJORU Kategorijos: , , , Žymos: ,

Kruizai šiuo metu  nevykdomi. Informacija apie kruizus laikinai  nėra naujinama.

Sekite mus Facebook   ir kai tik jie bus atnaujinti sužinosite patys pirmieji.

Aprašymas

Kruizas iš Rygos, specialus kruizas senjorams

Specialus kruizas iš Rygos senjorams kasmet organizuojamas kartą metuose.

Kruizas iš Rygos su ypatinga programa senjorams šiemet plauks pavasarį – balandžio 21 dieną.

Kviečiame ir Jus sudalyvauti Senjorų kruizas iš Rygos ir leistis į įspūdžių kupiną kelionę maršrutu Ryga Stokholmas Ryga nuo 21.04 iki 23.04 (t.y. išplauksite balandžio 21 dieną iš Rygos uosto, 22 dieną pabūsite Stokholme, o 23 dieną jau vėl būsite Rygoje). Atrasti kelionės žavesį ir savo akimis pamatyti pavasariniais žiedais kvepiantį Stokholmą. Keliaudami laivu Romantika ir viešėdami Stokholme galėsite mėgautis tik Jums paruošta programa specialiai maršrutui senjorų kruizas iš Rygos paruošta programa ir pasidžiaugti maloniomis staigmenomis.

Specialiai senjorams surengta ekskursija su gidu Senjorų kruizas iš Rygos maršruto proga, leis pasigrožėti nuostabiais vaizdais ir pamatyti seniausią Švedijos miestą Upsala! Nuo 1164 m. Upsala yra Švedijos arkivyskupijos centras. Miesto katedroje 1594 m. Švedijos karaliumi buvo vainikuotas Lietuvos-Lenkijos valdovas Zigmantas Vaza, Vazų dinastijos pradininkas. Čia ilsisi ir jo motina Kotryna, kurios garbei katedros koplyčia vadinama Jogailaičių vardu, o sarkofagą puošia Lietuvos ir Švedijos herbas.

Laive Romantika mėgausitės specialiai Jums parengta programa. Ji žada puikią nuotaiką ir daug malonių staigmenų. Smagiomis dainomis ir šokių ritmais vakarą papuoš instrumentinės grupės ir profesionalūs šokėjai. Po pasirodymų šokių žingsneliu galės šokti ir visi norintys pagal vakaro grupės atliekamas gerai visiems žinomas dainas.

Į kruizo kainą įskaičiuota: perkėla pirmyn-atgal Ryga-Stokholmas-Ryga su vieta B klasės kajutėje, pilna pramoginė, poilsinė programa laive, vieni pusryčiai švediško stalo restorane.

Papildoma sąlyga: ši puslapio viršuje nurodyta maršruto Senjorų kruizas iš Rygos kaina galioja, tik jei vienas iš keliaujančių 4 asmenų yra vyresnis negu 60 metų.

Papildomai prie kruizas iš Rygos dar galite užsisakyti ir ekskursiją su gidu po Stokholmą, kuri kainuos 25 eur / asmeniui.

Kruizas iš Rygos. Pavyzdys:

1 diena: 17:30 val išvykstame iš Rygos keleivių uosto. Puikus poilsis laive-naudingi pirkiniai laivo parduotuvėse, gardūs patiekalai restoranuose, gaivieji gėrimai baruose ir nemokama pramoginė programa laive iki paryčių.

2 diena: Iš ryto kviečiame sočių pusryčių švediško stalo restorane. O pusryčiaujant arba jau pavalgius – stebėti nuostabios gausybės ir įvairumo Stokholmo salų, kurias matysite pro bet kurį laivo langą, arba galite grožėtis ir kvėpuodami grynu oru denyje. 10:30 val laivas atplaukia į Stokholmą.

Diena Stokholme. Stokholmas tai toks miestas, kuriame lengva pramogauti be gido ir pamatyti daug gražių dalykų pačiam, savarankiškai. Užsisakius gidą sužinosite daugiau dalykų apie miesto istoriją ir dabartį, bei nepervargsite, nes ekskursija galėsite mėgautis stebėdami vaizdus pro autobuso langą ir klausydamiesi gido. 16:00 val grįžtame į uostą ir 17:00 val išvykstame iš Stokholmo. Po nuotykių pilnos kelionės atsipalaiduokite saunos ir spa centre bei vakarieniaudami laivo restoranuose, sukdamiesi pačiame laivo šou centre, stebėdami jau naujus, kitokius šokėjų pasirodymus scenoje, nei matėte plaukdami į priekį iš Rygos, taip pat išdrįskite sudainuoti karaoke bare, kuriame jūsų pasirinktos ir atliekamos dainos klausys visi baro lankytojai, sudalyvaukite laivo loterijose ir laimėkite itin vertingas dovanas, o gal net ir dar vieną kruizą – sekančiai jūsų kelionei.

3 diena: Iš ryto nuo 07:00 val., atplaukiant į Rygą, prasideda pusryčiai. Laivas atvyksta į uostą 11:00 val., jūsų kruizas baigiasi. Atsitraukę nuo kasdieninės rutinos ir pilni įspūdžių grįžtate namo. Iki sekančių metų. Tikrai norėsite kitąmet pakartoti.

Nepamirškite, jog plaukdami maršrutu kruizas iš Rygos, Stokholme jūs turėsite nemažai laiko – beveik visą dieną (nuo 10:30 iki 16:00 val.), todėl galite spėti pamatyti daug žymiausių ir įdomiausių Stokholmo miesto muziejų.

⚐ Populiariausi Stokholmo muziejai, kuriuos aplanko plaukiantys maršrutu kruizas iš Rygos:

Vaza muziejus – tikras viduramžių laivas, kuris ganėtinai neseniai (XXa.) buvo iškeltas į paviršių. Tai vienas labiausiai lankomų muziejų pasaulyje.

ABBA muziejus – kur galima ne tik sužinoti apie legendinės švedų grupės kasdienybę, bet dainuoti scenoje populiarius ABBA hitus, šokti kartu su legendine muzikos grupe ant tos pačios scenos, kartoti jų judesius, pasijusti tikra muzikos pasaulio žvaigžde, pačiam kurti muziką, pamatyti sceninius kostiumus.

Kasmet, kai tik paskelbiama Senjorų kruizo data, laivas tai dienai būna pilnai užpildomas. Tai puikiai parodo, jog tai išties nuostabi pramoga senjorams (ir ne tik!) už išties puikią kainą.

Telefonas pasiteiravimui apie kruizą Ryga Stokholmas senjorams: +370 -674-10662

Jums taip pat gali patikti…