Akcija!

17

Produkto kodas: Kruizas Ryga Stokholmas, Šeimų kruizas Kategorijos: , , , , Žymos: ,

Aprašymas

Kruizai Ryga Stokholmas Šeimoms

Kruizai Ryga Stokholmas kas kartą vis su kita programa.

Šeimų kruizas vienas iš specialių pasiūlymų, kad šeimos galėtų pabūti kartu.

Kruizai Ryga Stokholmas – populiari pramoga tarp bet kokio amžiaus ir pomėgių žmonių.

Kruizai Ryga Stokholmas populiarūs, nes jiems nereikia specialių ilgų atostogų ir kruizai Ryga Stokholmas pigūs.

Daugelis netiki, kad kruizai yra puikus būdas iškylauti su šeima. Žmonės abejoja, nes jau įprato, kad pigu tai reiškia nekokybiška, neįdomu arba kad kažkur slypi apgaulė.

Kruizai Ryga Stokholmas kaip niekas kitas paneigs šį įsitikinimą ir mitą. Kas žino, gal po kruizo pasaulis jums nušvis šviesesnėmis spalvom ir grįš viltis, kad ne visi dar prarado sąžinę.

Kiek kainuoja Kruizai Ryga Stokholmas?

Kruzai asmeniui gali kainuoti vos 17 Eur. Už 17 Eur jūs gaunate:

  • vietą kajutėje pirmyn atgal keliauti laivu
  • pramogas visos kelionės metu (pirmyn atgal) koncertą, šokėjų, cirko artistų pasirodymus, loteriją kurioje nusipirkus bilietą galima laimėti garsių prekių ženklų kvepalus, rankines, saldumynus, žaislus.
  • karaoke, bingo, stalo žaidimai, kazino
  • Galimybę pamatyti Stokholmą, miestą kuris pripažįstamas vienu gražiausiu pasaulyje ir kurio karališkieji rūmai ir karališkoji rezidencija Drottniholm saugomi UNESCO.

Dabar, kai matote sąrašą, kas įskaičiuota į 17 Eur, belieka tik nuspręsti ar 17 Eur yra daug už tiek pažinimo ir pramogų ar geriau tą 17 Eur išleisti nereikalingiems rakandams, kuriuos nupirksite slankiodami po prekybos centrus savaitgaliais ir taip ieškodami pramogų sau ir šeimai.

Jeigu sugalvosite pabandyti pramogą, kuri patinka daugeliui – kruizą – rekomenduojame pasirinkti išvykimą gegužės 5 dieną. Tą dieną vyks specialus Šeimų kruizas.

🕘 Gegužės 5 dieną organizuojamas specialus kruizas su ypatinga programa.

Kviečiame ir Jus sudalyvauti Šeimų kruize Ryga Stokholmas Ryga.

Sakoma, kad tėvai per dieną šiais laikais skiria vos 9 minutes pokalbiui su vaikais. Pabūkime su vaikais kartu kruize ir ištaisykime šią klaidą. Atrasti kelionės žavesį jūra ir savo akimis pamatykite pavasariu alsuojantį Stokholmą.

Keliaudami laivu ir viešėdami Stokholme galėsite mėgautis specialiai Jums paruošta programa ir pasidžiaugti maloniomis staigmenomis.

Specialiai šeimoms rekomenduojame aplankyti ABBA muziejų, kur vaikai ir tėvai galės kartu dainuoti ant scenos, imituoti žymios grupės šokio judesius, pasijusti tikrais muzikos kūrėjais ir pamatyti scenos žvaigždžių kostiumus iš arti.

Kita labai šeimai tinkanti veikla Stokholme yra Astridos Lindgren pasakų pasaulis Junibaken. Čia tiek vaikai, tiek suaugusieji gali susipažinti su žaviais personažais bei paskanauti blynelių, kurių per metus čia kepama rekordiniais pasaulyje kiekiais.

Kruizo metu laive Jūsų lauks specialiai šeimoms parengta programa. Ji žada puikią nuotaiką ir daug malonių staigmenų. Smagios dainos ir šokiai įtrauks visą šeimą į linksmybių sūkurį.

👛 Į kruizo kainą įskaičiuota:

perkėla pirmyn – atgal Ryga – Stokholmas – Ryga su vieta B klasės kajutėje, pramoginė, poilsinė programa

Papildomai galite užsisakyti Ekskursiją autobusu su gidu 20 eur / asmeniui,

Ekskursiją po Stokholmą su apžvalginiais laiveliais.

Ekskursiją su Ocean Bus (autobusu amfibija, kuris ir važiuoja sausuma ir plaukia vandeniu) .

⛵ Kruizo pavyzdys, programa:

1 diena (gegužės 5): 17:30 val. išvykstame iš Rygos keleivių uosto. Prieš keltui išvykstant  dar galite spėti apžiūrėti Rygą, vadinamą Baltijos šalių metropoliu.

Vaizdingame senamiestyje pilna jaunimo, kuris atranda Rygą kaip puikų miestą pramogoms, darbui, studijoms.

Į laivą registracija prasideda nuo 15:00 val. Vėliausias galimas atvykimo į registraciją laikas – 16:30 val. Laivas išplaukia 17:30 val.

Laive Jūsų šeimos lauks paruošta kajutė. Joje rasite patalynę, rankšluosčius, WC, dušą. Atsigaivinkite ir pradėkite mėgautis: puikiu poilsiu laive, naudingais pirkiniais laivo parduotuvėse, gardžiais patiekalais restoranuose, gaiviais gėrimais baruose ir nemokama pramogine programa iki paryčių.

2 diena (6 gegužės) : Iš ryto kviečiame sočių pusryčių švediško stalo restorane. O pusryčiaujant arba jau pavalgius – stebėti nuostabios galybės ir įvairumo Stokholmo salų, kurias matysite pro bet kurį laivo langą, arba galite grožėtis ir kvėpuodami grynu oru denyje.

10:30 val laivas atplaukia į Stokholmą. Diena Stokholme. Stokholmas tai toks miestas, kuriame lengva pramogauti be gido ir pamatyti daug gražių dalykų pačiam, savarankiškai.

Užsisakius gidą sužinosite daugiau dalykų apie miesto istoriją ir dabartį, bei nepervargsite, nes ekskursija galėsite mėgautis stebėdami vaizdus pro autobuso langą ir klausydamiesi gido.

16:00 val grįžtame į uostą ir 17:00 val išvykstame iš Stokholmo. Po nuotykių pilnos kelionės atsipalaiduokite saunos centre ir vakarieniaudami laivo restoranuose, šou centre, karaoke – kur galima rinktis norimą dainą ir griebus mikrofoną dainuoti girdint barui, sudalyvaukite laivo loterijose ir laimėkite  vertingas dovanas.

3 diena (7 gegužės): Iš ryto nuo 07:00 val, prasideda pusryčiai. Laivas atvyksta į uostą 11:00 val. Kruizas baigiasi.

Atsitraukę nuo kasdieninės rutinos ir pilni įspūdžių grįžtate namo. Iki sekančių metų. Tikrai norėsite kitąmet pakartoti.

Geriausias laikas šeimoms kruize ir kartu patirtos gražios akimirkos!

Telefonas pasiteiravimui apie šeimų kruizą: +370 -674-10662

Jums taip pat gali patikti…