LAIVE.LT

Keltu bilietai į Angliją

Keltų bilietai į Angliją – specifinis produktas. Sunku planuoti tikslų atvykimo laiką, bet nenusipirkus keltų bilietų į Angliją iš anksčiau, atvykus į uostą tenka  mokėti ženkliai brangiau.
Keltų bilietai į Angliją gali būti iš Prancūzijos, Olandijos jeigu jų reikia iš žemyno. Yra ir kita kategorija keltų bilietai į Angliją iš Airijos.

Važiuoti iki kelto toli ir retas kuris susiplanuoja laiką tiksliai, bet tiem kam pavykstą ir perka keltų bilietus iš anksčiau, o neatvykę prie kelto sutaupo kartais net pusę sumos.

Kaina asmeniui nuo

Original price was: €49.Current price is: €29.

Keltų bilietai į Angliją skirtingos keltų linijos

Keltų bilietai į Angliją gali būti su keletu keltų kompanijų.

Mums labiausiai patinka DFDS ir Stenaline keltų kompanijos.

DFDS keltų bilietai į Angliją gali būti iš Calais arba Dunkerk uostų į Dover arba iš Amsterdamo į Newcastle.

Stenaline keltų kompanijos keltų bilietai į Angliją gai būti iš Olandijos miesto Hook van Holland Harwich arba iš Airijos salos į Didžiosios Britanijos salą.

Perkėla keltais tarp Airijos ir Anglijos vykdoma: Holyhead Dublin. Liverpool Belfast, Belfast Cairnryan.

Keltų bilietai į Angliją skirtingomis keltų linijomis ne tik  kainuoja skirtingai, bet ir skiriasi dėl  taisyklių ir transporto kategorijų išmatavimų.

Vienas bendras keltų bilietų į Angliją bruožas, kad visi jie turi du tarifus: Flexi ir Economy.

Keltų bilietų į Angliją tarifai

Keliaujant keltu į Angliją galima pasirinkti patogų variantą. Įvertinkite kiek laiko praleisite kol pasieksite uostą ir kiek esate nusiteikę laukti jeigu atvyksite anksčiau.

Jei mokate gerai planuoti, vykstate ne pirmą kartą į tokią kelionę galite tuomet pirkti pigiausius keltų bilietus į Angliją – Economy tarifo, kurių negalėsite atšaukti, o tik keisti už papildomą mokestį iki kelto išvykimo.

Economy tipo  keltų bilietai  nekeičiami ir neatšaukiami, nors jų kaina ir labai maža. Užsakomi  šie bilietai anksčiau. Prie kelto  tokių  pigių atvykus  nebūna.

Flexi keltų bilietų tarifas labiau  tinka  mažiau keliaujantiems keltu į ir iš Anglijos. Nors šio tarifo keltų bilietai ir brangesni, bet juos lengvai pakeisite į bet kurį kitą išvykimo laiką be papildomo mokesčio.

Flexi tipo keltų bilietai lengvai keičiami ir atšaukiami. Juos galima įsigyti ir vaklanda iki išvykimo,  bet jie kainuoja daug  brangiau. Vietoje  29 Eur  gali teki sumokėi ir 200 Eur

Svarbu žinoti, kad skirtinguose keltų maršrutuose taikomi skirtingi reikalavimai dėl automobilių kategorijų. 
Dažai keliaujančius po kitas šalis siuntų vežėjus stebina, kad autobusiukai ir turi būti keleiviniai autobusiukai su langais ir sėdynėmis, o kitoks transportas čia jau laikomas krovininiu ir keltų bilietai jau kainuoja visai kitaip.
Skirtinguose keltų maršrutuose gali galioti  ir skirtinga kainodara. Dažnai siūlomi pigesni bilietai pirmyn-atgal arba tam tikri išvykimo laikai, pvz vėlyvą naktį gali būti pigesni.
Populiarus kelto bilietas grįžimas per tris arba penkias dienas ir pirmadienis -trečiadienis, t.y kai keliaujama iš vieno kranto pirmadienį, o atgal trečiadienį.

Keltų bilietai į Angliją maršrutai

Calais Dover
Dunkerk Dover
Hook van Holland Harwich
Keltai į Airiją Cherbourg Rosslare
Dublin Holyhead

Keltų bilietai į Angliją mėgstantiems planuoti keliones

Keltų bilietai į Angliją rezervacija

Laive qr
×
Skip to content