• tallink-superstar
  • superstar keltas
  • keltu bilietai suomija estija
  • keltai talinas helsinkis laivas
  • Keltas tallin helsinki
  • Keltas Star wip klase
Keltas SuperstarKeltas SuperstarKeltas SuperstarKeltas SuperstarKeltas SuperstarKeltas Superstar
Keltas Superstar

Greitas kelias į Suomiją!
Kelionės trukmė 2 valandos
Kelte Superstar taip pat  yra atskira erdvė  norintiems  ramios kelionės, su maistu ir dienos spauda. Užkąsti ar atsigerti kavos, arbatos vienoje
iš laivo kavinių.Patogiai įsitaisę  galite į tą laiką pasišnekučiuoti
su draugais ar  šeimos nariais

PERKAMIAUSI KELTŲ BILIETAI: Helsinkis- Talinas 07:30 val

Kelionės kaina nuo   19  Eur 

Kaina priklauso  nuo automobilio aukščio ir likusių laisvų vietų kelte

Rezervuoti

Tvarkaraštis

HELSINKLIS-TALINAS

Išvykimas – atvykimas Laivas P-Pk Š S
07.30 – 09.30 M/S Star /
M/S Superstar
10.30 – 12.30 M/S Star /
M/S Superstar
12.30 – 16.00 M/S Baltic Queen
13.30 – 15.30 M/S Star /
M/S Superstar
16.30 – 18.30 M/S Star /
M/S Superstar
19.30 – 21.30 M/S Star /
M/S Superstar
20.30 – 22.30 M/S Star /
M/S Superstar
22:30 – 00.30 M/S Star /
M/S Superstar

TALINAS HELSINKIS

Išvykimas – atvykimas Laivas P-Pk Š S
07.30 – 09.30 M/S Star /
M/S Superstar
10.30 – 12.30 M/S Star /
M/S Superstar
13.30 – 15.30 M/S Star /
M/S Superstar
16.30 – 18.30 M/S Star /
M/S Superstar
18.30 – 22.00 M/S Baltic Queen
19.30 – 21.30 M/S Star /
M/S Superstar
20.30 – 22.30 M/S Star /
M/S Superstar
22:30 – 00.30 M/S Star /
M/S Superstar

Terminalai

Bilietų keitimas

Keisti bilietą galima iki išvykimo. Atšaukti nemažiau nei 14 dienų iki išvykimo.

Kelte yra

Supermarket – rasite savo mėgstamus gardėsius ir užkandžius, taip pat įvairūs žaislai ir gaivinantys gėrimai. Nepamirškite paliktų namuose – jie įvertins Jūsų rūpestį! Parduotuvė yra 7 denyje.

 Parfumery –Kosmetikos ir parfumerijos parduotuvėje Jūs rasite žymią dekoratyvią kosmetiką, taip pat veido, kūno, plaukų priežiūros priemones. Profesionalios pardavėjos padės išsirinkti Jums patinkančią produkciją.Parduotuvė yra 7 denyje.

Trend Shop Parduotuvėje Trend Shop rasite visa, kas geriausia – tiek įprastas ir jau pamiltas parfumerijos prekes, tiek ir naujausias kvapų pasaulio tendencijas. Šioje modernioje parduotuvėje taip pat siūlomas platus įvairių prekių asortimentas – aksesuarai, papuošalai, rankinės, akiniai nuo saulės ir laikrodžiai, pažymėti tokiais pasaulyje žinomų gamintojų, kaip Hugo Boss, Lacoste, Tommy Hilfiger, Rotary, Sekonda, Snö of Sweden, Swarowski, Pilgrim, Ti Sento, Anne Klein, Edblad, Dyrberg/Kern, vardais. Parduotuvė yra 7 denyje.

Vaikams Mažieji keliautojai mėgausis nuostabia kelione jūra vaikų žaidimų kambaryje Tivoli! Taip pat Play Station žaidimų pasaulyje pasinerkite į video žaidimus. Vaikų žaidimų kambarys  ir Play Station yra 9 denyje.

Shuttle buffet yra Švediško stalo restoranas, kur siūlomas platus užkandžių, pagrindinių patiekalų ir gardžių desertų pasirinkimas. Restoranas yra 8 denyje.

A la carte Mėgaukitės maitinimu Baltijos jūroje à la carte restorane! Restorane platus patiekalų ir vynų pasirinkimas. Somelje Jums padės išsirinkti prie Jūsų patiekalo tinkantį vyną. Restoranas yra 8 denyje.

Fast food  Platus užkandžių ir patiekalų pasirinkimas, taip pat gaiviųjų gėrimų pasirinkimas restoranuose Hamburger Bar Preston, Pizza Roman ir Ice Cream Bar Pinocchio. Restoranas yra 8 denyje.

Sardinia Kavinėje  Sardinia Jūs atrasite įvairius užkandžius, sumuštinius, salotas ir konditerijos gaminius. Toks didelis pasirinkimas pamaitins net labiausiai išalkusį keliautoją. Kavinė talpina iki 185 svečių. Kavinė yra 8 denyje.

Yo! Frozen Yogurt CafE Nesvarbu koks oras, YO! Frozen Yogurt Cafe Jūs turėsite galimybę gardžiai papusryčiauti, atsigaivinti ir pasigardžiuoti desertu. Čia siūlomi įvairūs šaldyti jogurtai, graikiškas jogurtas, tiršti kokteiliai ir kavos gėrimai. Šaldytas jogurtas – nekaloringas ledų desertas, pagamintas iš vietinių sudedamųjų dalių. Šaldytame jogurte nėra dirbtinių dažiklių ir konservantų. Kavos gėrimai gaminami iš kokybiškų pupelių. Kartu su karštaisiais gėrimais mes siūlome pyragus, kepinius ir migdolinius sausainius. Kavinė įsikūrusi M/S Superstar aštuntame denyje.

Da Vinci Bar Baras Da Vinci puiki vieta greitiems užkandžiams ir gaiviesiems gėrimams . Bare yra terasa , iš kurios atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdasį jūrą.  Baras Da Vinci yra 8 denyje.

Dolce Vita bar Baras Dolce Vita yra puiki vieta poilsiui su draugais. Barmenai Jus nustebins gardžiais kokteiliais. Baras Dolce Vita yra 8 denyje.

Sole Bar Sole Bar bare yra atviras denis, kur vasarą Jūs galite mėgautis nuostabiu vaizdu į jūrą.  Baras yra 9 denyje.

 

Kajutės

A KLASĖS KAJUTĖ
Kajutė su langu 1 – 4 asmenims (10m²). Kajutėje yra dvi apatinės ir dvi viršutinės lovos. Kajutėje yra drabužių spinta, tualetas ir dušas. Kajutės yra 6 ir 7 deniuose.

B klasės kajutės
Kajutė bė lango 1 – 4 asmenims (10m²).  Kajutėje yra dvi apatinės ir dvi viršutinės lovos Kajutėje yra drabužių spinta, tualetas ir dušas. Kajutės yra 6 ir 7 deniuose.

Specialios kajutės
Kajutė asmenims su judėjimo negalia (A klasės kajutė) Kajutė su langu 1 – 4 asmenims. Kajutė skirta keleiviams su judėjimo negalia.

Business lounge
Patogioje Business Lounge klasėje siūlome keliavimą pirma klase. Kelionės metu Jūs galite surengti verslo susitikimą arba tiesiog pailsėti ir mėgautis kelione. Kelte siūlomas bevielis internetas. Į Business Lounge bilietus įskaičiuotas maitinimas, gėrimai ir spauda. Business Lounge rasite 7 denyje.

Star Comfort Class klase
Jums suteikiama galimybė patogiai įsikurti patogiuose krėsluose ir staliukų, pasimėgauti TV ir nemokamu internetu. Į bilieto kainą įskaičiuoti užkandžiai, nealkoholiniai gėrimai ir laikraščiai. Star Comfort Class atrasite 9 denyje.

Star klase,  paprasti  bilietai – sėdate  ten kur galima ir laisva

Automobiliai

Lengvasis automobilis (aukštis H<1.9 m x ilgis L<5 m)
Mikroautobusas  (H<2.4 x L<7)
Aukštas autobuselis, furgonas  (H<4.4 x L<7)
Automobiliai su priekabomis  išmatavimai H<1.9 x L<12   
Automobiliai su priekabomis  išmatavimai  H<2.4 x L<12
Automobiliai su priekabomis išmatavimai H<4.4 x L<12 
Motociklas arba mopedas
Motociklas su šonine priekaba
Dviratis
Autobusas (autobusu keliauja nuo 1 iki 9 keleivių)
Autobusas (autobusu keliauja nuo 10 iki 20 keleivių)
Autobusas (autobusu keliauja daugiau nei 21 keleivis)

Kelte galima

Konferencijų salės su vaizdu į jūrą.

Per dvi valandas kelionėje iš Talino į Helsinkį galite organizuoti nedidelį susitikimą, darbo grupę, susirinkimus ar aptarti verslo reikalus su savo partneriais. Specialiai paruošta konferencijų salė gali sutalpinti iki 30 asmenų. Konferencijų salė yra 8 denyje.