Sale

Išleistuvių kruizas

SKU: Išleistuvių kruizas

Specialūs pasiūlymai kruizams baigiantiems mokyklas, universitetus, kolegijas ir kitas mokslo įstaigas.

Į kruizo kainą įskaičiuota: perkėla pirmyn-atgal Ryga-Stokholmas- Ryga su vieta  kajutėje, pramoginė, poilsinė programa

Kruizo pavyzdys:

1 diena: 17:30 val išvykstate iš Rygos keleivių uosto. Renginys konferencijų salėje iškilmingoms kalboms, padėkoms ir linkėjimams. Po renginio gardūs patiekalai restoranuose, gaivieji gėrimai baruose ir pramoginė programa iki paryčių

2 diena: Iš ryto kviečiame sočių pusryčių švediško stalo restorane. 10:30 val laivas atplaukia į Stokholmą. Diena Stokholme. Stokholmas toks miestas kuriame lengva pramogauti be gido ir pamatyti  daug gražių dalykų  pačiam. Užsisakius gidą sužinosite daugiau dalykų  apie miesto istoriją ir dabartį, bei neparvagsite   nes ekskursiją  galėsite  mėgautis pro autobuso langą. Dar pukesnis būdas šiltuoju  metu  lipti į apžvalginį laivelį, kuris keliauja tarp visų  miesto salų (nepamirškime, kad Stokholmas miestas salose). 16:00 val grįžtame į uostą ir 17:00 val išvykstame iš Stokholmo. Po nuotykių pilnos kelionės atsipalaiduokite saunos centre ir vakarienaudami laivo restoranuose, šou centre, diskotekose, sudalyvaukite  loterijose ir laimėkite  vertingas dovanas. Nepamirškite  svarbiausia per išleistuves kartu sutikti tekančią saulę. O ji  nuo laivo denio ypatingai gražiai pateka.

3diena: Iš ryto nuo 07:00 val  prasideda pusryčiai. Laivas atvyksta į uostą 11:00 val. Kruizas baigiasi. O jūsų gyvenimas tik prasideda. Tikrai norėsis grįžti vėliau su  artimaisiais ir gal dar  vėliau net su  savo vaikas pakartoti kruizą ir aplankyti Stokholmą ir vėl prisiminti save, koks buvote nerupestingas mokykloje.

Maistas laive:
Populiariausias pasirinkimas pusryčiai atvykus į Stokholmą, bei vakarienė po dienos Stokholme

Galite užsisakyti ekskursiją 3 valandos autobusu. Autobusas pasitinka Jus terminale ir keliaujate su  gidu po gražiausias įspūdingiausias Stockholmo vietas 3 valandas su keliais sustojimais gražiausiose vietose fotosesijom.

-14 Muziejų Stokholme nemokamai
-Pramogos laive nemokamai

Telefonas pasiteiravimui: +370 -674-10662

€63 €32

Tags: ,

Jums taip pat gali patikti…