KELTŲ BILIETAI Į SUOMIJĄ

Keltai Viking Line

KELTŲ BILIETAI KAINA NUO 7 EUR

Keltų bilietai su Viking Line

Mažos keltų bilietų kainos nuo 7 Eur/asmeniui, nėra vienintelis dalykas išskiriantis keltus VikingLine tarp kitų kompanijų. VikingLine keltai kitaip nei kitų linijų laivai įplaukia į miesto centrą, ir taip miestas kelto keleiviams padaro dar didesnį įspūdį. Helsinkis Viking Line keltus taip pat įsileidžia į miesto centrą Katajanokka terminalą, nuo kurio lengva toliau judėti tiek pėstute, tiek viešuoju transportu, tiek automobiliu. Keltai Viking Line Stokholme stoja Stadsgården terminale .

VIKING LINE KELTAI

Patogumo garantijos

Išskirtinės paslaugos, kurias galima užsakyti perkant keltu bilietus: automobilio parkavimas kelte arti lifto 0 Eur; vėlyva registracija į keltą – 5 Eur, pirmumas išvažiuoti iš kelto- 5 Eur; gyvūnas kelte -14 Eur (gyvūnų vedžiojimo vieta kelte žymima Pet Toilet 9 laivo aukšte); gėrimai – 4,5 Eur; kajutė kelte – 24 Eur (nors laivas plaukia trumpai, bet kajutė labai patogu važiavusiems iš Šiaurės Suomijos ilgą kelią). Kitas Viking Line  keltų privalomas – patogus išvykimo laikas. Keltai plaukia:  Talinas Helsinkis  maršrutu 08:00 val ir 18:00 val, atgal 11:30 val ir 21:30 val. Vasara būna papildomi kelto reisai. 

Helsinkis Stokholmas maršrutu keltas plaukia- kasdien 17:30 val iš Helsinkio ir 16:30 val iš Stokholmo; Långnäs (Alandų salos) – Stokholmas, kasdien du kartus pakeliui į Turkų uostą ir iš Turkų ; Mariehamn (Alandų salos) – Kapellskär kasdien du kartus 12:00 val ir 19:00 val, o  Mariehamn (Alandų salos)- Stokholmas 3 kartus per para;  Turku  (Suomija) – Stokholmas keltas kelia du kartus 08:45 val ir 20:55 val, atgal iš Švedijos 19:50 val ; 07:35 val.

Kiekvienos kelionės metu, kur bekeliausite su Viking Line keltais jus lydės pramogos laive, patogios kajutės ir skanėstai laivo kavinėse. Nuolatiniai Helsinkis Stokholmas, Turku Stokholmas keltų keleiviai suomiai ir švedai. Savaitgalio kruizai, šventės laivuose taip yprasta, kaip pas mus nuvažiuoti į Trakus savaitgaliui. I Viking Line keltų kompanija išskiria 3 pagrindines paslaugas: kruizai, keleivių ir krovinių pervežimas. Jų unikalus bandymas suderinti šias 3 paslaugas teikia naudą klientui ir verslui. Pagrindinės vertybės – Viking Line skirta kiekvienam. Klientai yra svarbiausias dalykas ir keltų kompanija siekia patenkinti jų viltis, ypač gerai tuos žmones aptarnaujant.

Gerbia savo bendradarbius ir vertina iniciatyvą, naujoves, komandinį darbą, atvirumą, sąžiningumą ir lojalumą bei atsakomybės jausmą. Viking Line pasisako už ekokomiškumą. Viking line keltai yra saugūs ir gerai prižiūrimi. Viskas daroma laikantis taikomų aplinkos standartų ir įteisinimų. Nuolatos siekia ir toliau gerinti aplinką bei darbą. Kompanijos strategija siūlyti geriausią rinkos kainą, priderinant kartu gerą paslaugų kokybę. Išskirtiniai kokybės veiksniai yra draugiškas aptarnavimas, pilnai funkcionuojančios ir patikimos paslaugos, geras maistas, smagios pramogos ir malonus apsipirkinėjimas. Siekiama aukštos keliavimo kokybės ir plačių paslaugų naudojimo. Viking Line keltai turi modernų susiskirstymą bei pardavimų sistemas. Motyvuodami ir mokydami darbuotojus, pasiekia geresnės kokybės, aptarnavimo lygio ir produktyvumo keltuose.