KELTAI IŠ KLAIPĖDOS

Keltai į Vokietiją

SĖDIMOS VIETOS KELTE

Sėdimos vietos nuo 18 Eur. Sėdimų vietų salonas įrengtas 5 denyje. Šalia yra atskiros dušo ir WC patalpos.

Pigiausia vieta kelte sėdima

SPECIALŪS PASIŪLYMAI

Keliaujant su automobiliu vieta kajutėje tik 40 Eur

Kelto bilietas su automobiliu

Keltu bilietai automobiliams parenkami pagal automobilio aukštį ir ilgį. Kelte į Vokietiją išskiriamos kelios aukščio ir ilgio kategorijos: Lengvasis automobilis – aukštis iki 1,85 m ilgis iki 4,5 m, automobilis 2,35 m aukščio ir iki 6 m ilgio, mikroautobusas iki 2,7 m aukščio ir 7 m ilgio, mikroautobusas max 4,35 m aukščio ir 10 m ilgio, motociklas, dviratis, keleivinis autobusas, priekabos iki 2 m ilgio ir 2,35 m aukščio, priekabos iki 5 m ilgio ir 4,35 m aukščio, priekabos iki 8 m ilgio ir 4,35 m aukščio.

Keltų bilietų kainos keičiasi priklausomai nuo likusių laisvų vietų skaičiaus kelte. Transportas neturi viršyti 3,5 t svorio (atskirai automobilis, atskirai priekaba. Maksimalus sąstato svoris 7 t) Sunkesnis transportas užsakomas per krovinių (cargo) skyrių.  Kelte galima: užsukti gurmaniškai vakarienei į kelto restoraną ar atsipalaiduoti bare. Ieškoti lauktuvių kelto parduotuvėje ar ramiai sklaidyti žurnalus prie kavos puodelio Road Kings bare. Vaikai gali šėlioti specialiai jiems įrengtame žaidimų kambaryje. Jaukiose kajutėse galite nusiprausti ir gerai išsimiegoti, o ryte, sočiai papusryčiauti „švediško“ stalo savitarnos restorane. Lai kelionė Jums ir Jūsų artimiesiems, o taip pat ir Jūsų augintiniui, tampa malonumu, o ne kančia!
Viena stambiausių tarptautinių keltų linijų ir mini kruizų kompanijų Europoje siūlo keleivių ir krovinių pervežimą keltais Baltijos jūra Klaipėda – Kylis (Vokietija), Klaipėda – Karlshamnas (Švedija), Paldiski (Estija) – Kapelskaras (Švedija), keliones keltais Šiaurės jūra Kopenhaga (Danija) – Oslas (Norvegija), Amsterdamas (Olandija) – Niukaslis (Anglija), Esbjergas (Danija) – Harvičas (Anglija) bei keleivių ir krovinių pervežimą keltais Lamanšo sąsiauriu Diunkerkas (Prancūzija) – Doveris (Anglija), Doveris (Anglija) – Kalė (Prancūzija). DFDS Seaways keltų linijų keltai atitinka aukščiausius saugumo ir patogumo reikalavimus.