BUS SMAGU!

96 Eur asmeniui. Į kainą įskaičiuota: kruizinė kelionė Riga- Stokholmas- Riga su vieta pasirinktos klasės kajutėje, pramoginė programa kelionės metu, šventinė vakarienė ir gėrimų kuponai

Naujametinis kruizas

Naujųjų metų sutikimas Baltijos jūroje – prašmatni tradicija. Naujametės nakties pokylyje laive Jūs galėsite stebėti žavingą metų keitimosi šou, dalyvausite linksmuose žaidimuose ir konkursuose, ragausite gardų maistą ir pajusite tikrą šventinį džiaugsmą per 41,5 valandos. ! Šiemet su nauja programa ir kviestiniais svečiais. NEPAMIRŠKITE LAIVAS VIENAS, NORINČIŲ SUTIKTI NAUJUOSIUS VIDURĮ BALTIJOS JŪROS KASMET VIS DAUGIAU. SKUBĖKITE ĮSIGYTI BILIETUS.

LAIVAS IŠVYKSTA 30.12.2016

Kruizo programa

Gruodžio 30 d 17:30 val. laivas išvyksta iš Rygos keleivių uosto. Vakaro poilsinė ir pramoginė programa iki pat ryto. Naudingi pirkiniai laivo parduotuvėse, gardūs patiekalai restoranuose, gaivieji gėrimai baruose ir šokiai iki paryčių su geriausiais DJ. Arba ramus poilsis SPA centre, prieš šventinę naktį. Gruodžio 31 d Iš ryto kviečiame prie sotaus pusryčių stalo švediško stalo restorane Buffet Tallink arba specialių pusryčių à la carte restorane. 10:30 val. laivas atplaukia į Stokholmą. Paskutiniąją Senujų Metų dieną praleisime Stokholme. Stokholmas – 14 salų miestas, kurį skalauja įvairiaspalviai vandens baseinai. Susipažinkite su Švedijos sostine kartu su gidu arba pasivaikščiokite po senamiestį. 17:00 val. išvykstame iš Stokholmo. Šventinį vakarą laivo vyriausiasis virėjas užburs savo gardžiais patiekalais prie šventinio Naujųjų Metų stalo. Šventinei nuotaikai palaikyti šventiniai gėrimai visą naktį! Ir Naujųjų Metų šventė M/S Isabelle laive gali prasidėti! Jūsų laukia įvairiapusė vakaro programa - prisijunkite prie žaidimų, viktorinų, loterijų ir laimėkite nuostabias dovanas ir Tallink kelioninius dovanų kuponus. Mėgaukitės gyva šokių arba disko muzika kartu su DJ. Dainuokite karaoke ir džiaukitės didžiąja šou programa iki pat ankstyvo ryto! Būs taip pat didžioji šventinė loterija! Prisijunkite ir laimėkite 12 kruizų 2017 metams! Sausio 1 d Iš ryto kviečiame prie sotaus pusryčių stalo švediško stalo restorane Buffet Tallink arba specialių pusryčių à la carte restorane. 11:00 val. sugrįžtame į Rygos keleivių uostą.